Jak začít psát blog a blogovat. Aneb jak napsat dobrý článek

Jak začít psát blog? Jak vlastně napsat dobrý článek, když nemám absolutně tušení? Právě o tom je tento článek s 11 ultimátními tipy jak začít blogovat.

V diskuzích se často setkávám s tím, že někdo by chtěl začít psát blog, ale neví o čem. V tomto článku nebudu soudit, že je to špatný přístup (což je), ale pokusím se naopak dát myšlenky, jak vůbec začít psát blog. Aby z toho všeho nakonec vzešel dobrý článek 🙂

Přečíst článek „Jak začít psát blog a blogovat. Aneb jak napsat dobrý článek“

SEO příručka pro blogery zdarma [aktualizace]

[AKTUALIZOVÁNO] Dle diskuzí z blogerské scény vím, že spousta blogerů by rádo řešilo SEO. Jako člověk, který pracoval jako SEO specialista přes dva roky bych vám rád předal některé zkušenosti. Existuje spousta SEO návodů, které ovšem nejsou přímo na míru pro blogery, proto jsem se rozhodl sepsat tento návod, který budu časem aktualizovat :).

SEO zdarma příručka blogery

Přečíst článek „SEO příručka pro blogery zdarma [aktualizace]“

ROZHOVOR: Two Gentlemen

Nejúspěšnějším blogem na Blogru je nyní blog „Two Gentlemen“. Proto jsme museli zareagovat a udělat s jedním z tvůrců rozhovor. Je to velice zajímavé čtení 🙂

Two Gentlemen je pánský lifestyle blog. Prostřednictvím svého blogu dávají autoři čtenářům nejen rady do života, ale také inspiraci. Sdílí své zkušenosti a zkouší nové věci. Společně s čtenáři se tak chtějí stát pravými gentlemany.
Přečíst článek „ROZHOVOR: Two Gentlemen“

Jak získat více návštěvníků z Blogru

Blogr má za cíl získat blogům nové návštěvníky. To je pravda, ale jak toho opravdu dosáhnout? Klíčem je mít vysoké hodnocení a váš Blog musí být „vidět“. Viděn bude tehdy, pokud se zobrazí mezi TOP 4 blogy v kategorii. Jak tedy získat vyšší hodnocení?

blogr.cz (1) Přečíst článek „Jak získat více návštěvníků z Blogru“

Blogr.cz pod pokličkou

Milé blogerky, milí blogeři,

dlouho jsme nevěděli jak vám dát vědět o aktuálních novinkách z Blogru. Proto jsme se rozhodli založit Blogru blog, kde budeme o novinkách informovat. Kromě novinek zde také možná naleznete i tipy pro vaše blogy. Budeme tu chtít diskutovat různé nápady a návrhy, jak Blogr vylepšit.

Děkujeme za vaši přízeň,
Vašek & Matěj