Životem po italsku

Hodnocení blogu: 4.2 (hodnoceno 4x)

S českým pasem a temperamentní duší Italky... vaše průvodkyně italským životem a vším, co k němu neodmyslitelně patří! O životě s Italem, o cestování po Itálii, o jídle a hlavně o tom, jak vypadá dolce vita!

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Sezóna chřestu? Zkuste tento rodinný recept na pravé italské risotto s bílým ch...

Cappuccino v Itálii: kdy je ten správný čas na cappuccino?! Co a jak si místo ně...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3

Poslední přidané články

Jak se bydlí, když je řeč o bydlení s Italem?! Otázka "Jak se bydlí s Italem a jeho italskou famílií" by byla přece jenom vhodnější!

Italská kuchyně je známá všem, ale víte, jaké dobroty vyzkoušet v Dolomitech? Těstoviny ani pizza do tradičního tamního menu prostě nepatří! Jaké delikatesy vám nesmí v oblasti Trentino během lyžovačky či letní horské turistiky uniknout! Rozhodně to není jen o Bombardinu...

Ještě nemáte dárky a nápady nepřichází? Inspirujte se Itálií! Tři tipy na dárky se "značkou" made in Italy, které seženete lehce i v Česku :) A že je každý milovník Itálie docení!

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 5

Moc pěkný a čtivý blog o Itálii. :)

Hodnotil/a: 5

Lehce napsané, čtivé, svěží, inspirující. Dýchá na mě pohoda slunné Itálie, po přečtení pár článků bych hned vyrazila :-)

Hodnotil/a: 4

Líbí se mi, s jakým stylem je blog napsaný. Autorka píše čtivě, což je perfektní odreagování a navíc se dozvíte spoustu zajímavostí, které jen tak čech prostě nepozná. Co se týče designu, je takový obyčejný, klasický- ostatně ona to je pořád jedna a ta samá šablona, která se dokolečka omílá u všech blogerů :) Ale je doplněn o spoustu fotografií a obrázků, tak se to tak hezky vyváží, takže za mě super!

Hodnotil/a: 5

Po přečtení blogu zkrátka musím opět zavítat do krásné a slunné Itálie! :) Skvělé čtení!