Zdravá a krásná

Hodnocení blogu: 4.3 (hodnoceno 6x)

"Dokud chodím spát unavená, žiju život naplno." Maminka tří dětí s věčně poblinkaným tričkem, bojující s autismem a dalšími diagnózami svých dětí. Fitness trenérka pro svou potřebu a člen týmu "30ti denní výzvy", jež kolísavě dle psychiky bojuje s kilogra

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Krásný den, jako máma od tří dětí potřebuju spoustu energie, mít jedno dítě j...

Zlá matka, nebo netradiční výchova? Kdo jí šišky v knedlíku a kterej blbec plácn...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3

Poslední přidané články

A já? Já samozřejmě taky zhubnu, všechna ta kila, co se na mě nalepila o Vánocích. Jasně, že jsem nic nejedla a neuzobávala, jen jsem kolem cukroví chodila a každý takový projití mě stálo půl kila, věřili byste tomu?

I když byl rok 2017 jeden z životně nejnáročnějších, stali se bohužel i věci o kterých nechci mluvit a stále jsou pro mě dost citlivé. Když se ohlédnu, jsem pořád šťastná. I manžel to zvládnul, i když pro něj byl možná celý ten začátek náročnější, nerozdělilo nás to, ač jsem se i tohoto velmi bála.

Kdo mě zná, ví, že jsem smolař na entou, jestli se někomu může stát něco opravdu vytříbeného, jsem to já. Z posledních kousků to byla prasklá hadice od sprchy, kdy jsem vytopila půl koupelny a aspon jsem obstřikem vody omyla i stěny.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 5

Moc děkuji za milý komentář :)

Hodnotil/a: 5

Hodně zajímavý blog. Nenavštěvuji ho pravidelně, ale když už jednou přijdu, počtu si moc ráda.