Zdravá a krásná

Hodnocení blogu: 4.0 (hodnoceno 4x)

"Dokud chodím spát unavená, žiju život naplno." Maminka tří dětí s věčně poblinkaným tričkem, bojující s autismem a dalšími diagnózami svých dětí. Fitness trenérka pro svou potřebu a člen týmu "30ti denní výzvy", jež kolísavě dle psychiky bojuje s kilogra

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Krásný den, jako máma od tří dětí potřebuju spoustu energie, mít jedno dítě j...

... všem vytíženým ženám, matkám, pracujícím, nebo zkrátka těm, co se nechtějí p...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2

Poslední přidané články

Tak se můžeme snažit trochu používat hlavu, zbytečně nezahlcovat svět zbytečnostmi o tom kdy prdí ženy (berte to s nadsázkou a dosadte, co je libo) a i v případě používání strejdy gůgla dávejte pozor, určitě to znáte, zadáte příznaky jako bolest hlavy, pupínek na tváři a dozvíte se, že sedm lidí na to už umřelo a máte minimálně rakovinu.

Jako matka máte podobně adrenalinové zaměstnání jako policista, či chlap v armádě. To víte, zbraně, střelba Legem do ucha., zamíření tyčkou od lízátka do oka. To je denní chléb - existuje však tričko, co nástrahy života eliminuje, obzvláště pak tvrdou lekci v podobě šlápnutí na cokoliv od dětí na zemi.

"Když máte první dítě, strávíte většinu času jeho pozorováním, když máte děti dvě, pozorujete staršího, aby neublížil mladšímu, pokud jich máte více, strávíte spoustu času ukrýváním se před dětmi."

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.