Zdravá a krásná

Hodnocení blogu: 4.1 (hodnoceno 5x)

"Dokud chodím spát unavená, žiju život naplno." Maminka tří dětí s věčně poblinkaným tričkem, bojující s autismem a dalšími diagnózami svých dětí. Fitness trenérka pro svou potřebu a člen týmu "30ti denní výzvy", jež kolísavě dle psychiky bojuje s kilogra

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Krásný den, jako máma od tří dětí potřebuju spoustu energie, mít jedno dítě j...

Zlá matka, nebo netradiční výchova? Kdo jí šišky v knedlíku a kterej blbec plácn...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2

Poslední přidané články

Zlá matka, nebo netradiční výchova? Kdo jí šišky v knedlíku a kterej blbec plácne dítěti zmrzku do obličeje?

... nedávno byly synovi čtyři roky. Je z něj mladý malý muž, sice se sám nenají, neoblékne a nesvlékne ale to nikdo na první pohled nevidí. Vypadá jako zdravé dítě, i z toho důvodu na mě někdy koukají jak na blázna na hřišti, když synovi pomáhám sejít malý schůdeček, jeho motorika není prostě perfektní.

Apropo, málem bych zapomněla na jednu z nejlepších autistických her. Neustálé zavírání a otvírání dveří, šuplíků, zhasínání a rozsvěcení světel, cloumání klikou a další velmi zábavné srandy, které nás rodiče doprovázejí do hlubokých ranních hodin. Šroubujete ven žárovku a pak utěšujete vztekající se dítě, protože už to nebliká, omdlíváte únavou a přemýšlíte, zda tam tu žárovku prostě nevrátit a nechat jí blikat až do rána. Takové trhání papírů na mikroskopické kousky a následné vytváření různých obrazců, se taky jeví jako nevinná hra, pokud to není několik měsíců ve tři ráno každý den.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.