Veronique Beauty | Blogr.cz

Veronique Beauty

Hodnocení blogu: 4.5 (hodnoceno 20x)

Blog jsem začala v kosmetickém směru jako vizážistka, ale později se mi k němu přibalily i nějaké recepty, móda a život :)

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Recept na smoothie, které se díky obsahu živin hodí na skvělou snídani :)...

TAG - Jaké jsou mé nejoblíbenější seriály? Ukáži Vám 10 z nich. Přijďte se inspi...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3

Poslední přidané články

Jelikož se Vám moje podzimní líčení v červených tónech líbilo, řekla jsem si, že si pro Vás připravím ještě jedno v podobním stylu. A vzhledem k tomu, že paletka od Zoevy Mixed Metals podzimními barvami jen dýchá, použila jsem k líčení znovu, právě tuto paletku.

A s podzimní tématikou na mém blogu pokračujeme dále. Dnes jsem si připravila svůj oblíbený podzimní outfit. Já osobně si moc nepotrpím na šaty ani sukně - zvláště, když se počasí již zchladí a musela bych si tak dávat silonky či punčochy. Nejpohodlněji se cítím v riflích a nějaké halence.

Určitě jste si již všimli, že si v obchodě můžete zakoupit již rozválený plát listového těsta. Doma si jej jen jednoduše rozmotáte a můžete tvořit. Pokud jste se někdy patlali s výrobou listového těsta, asi si řeknete, že je to výhra. A je! Zde jsem si pro Vás připravila tři nápady, co z těsta můžete připravit. A že jsou to dobroty!

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 4.5

Blog nádherné slečny přitažlivý jak vzhledem blogu, tak i autorčiným talentem. Jsem milovnicí kosmetiky takže mě vždy lákají nejvíce recenze a líčení. Nacházím zde mnoho inspirace, za což jsem vděčná a autorce děkuji a přeji mnoho úspěchů s líčením i blogováním! :-)

Hodnotil/a: 5

Moc krásný blog! Věřte mi, že jak jsem přijdete už nebudete chtít odejít! :D <3 <3 <3

Hodnotil/a: 5

Pěkný blog. Super design, fajn články. :)

Hodnotil/a: 5

Krom líčení, stylingu a podobných témat, které logicky jdou mimo mě, si na blogu vždy skvěle počtu! Moc mě baví články s fotografiemi a recepty, k mnohému mě inspirují! Děkuji :-)

Kvalitní blog, jak o pečení, líčení, tak i o stylingu. Někdo může namítat, že tři témata skloubit nelze, ale autorka v tom umí chodit. Líbí :)

Hodnotil/a: 5

Skvělý blog, Verča je moc sympatická a její články se mi dobře čtou. :)

Hodnotil/a: 5

Skvělý blog, mám ráda Verčiné kosmetické recenze :)

Hodnotil/a: N/A

Kosmetické blogy moc neprohlížím, ale u tohoto blogu se mi líbí, že není jen o kosmetice, ale i o jiných věcech, jako jsou třeba recepty, a takové blogy mě baví, blog se mi líbí :)

Hodnotil/a: 5

Skvělý blog, určitě stojí za sledování :-)

Hodnotil/a: 5

Další z mých velmi oblíbených blogů, na které se ráda vracím. Tato blogerka je navíc opravdu moc milá a sympatická, její články se moc příjemně čtou a na fotky se krásně kouká. Paráda! :)

Hodnotil/a: 5

Zajímavý blog s krásnými fotkami:) Určitě všem doporučuju!

Hodnotil/a: N/A

Další šikovná blogerka, články se zajímavým obsahem! :)

Hodnotil/a: N/A

Super blog, super články - stojí za to a moc ráda se k tobě na blog vracím! :)

Hodnotil/a: 4

Tento blog sleduji už dlouho, rozhodně stojí za to :)

Hodnotil/a: N/A

Tvoj článok 101 cieľov som čítala už dávnejšie. Teraz trošku prechádzam blog :) DIY sekcia je moja najobľúbenejšia :) Napriek tomu, že beauty blogy veľmi nemusím. Páči sa mi, že je to celé také dievčatkosvké :D Ako princezná a tak to má byť!