Two Gentlemen

Hodnocení blogu: 4.8 (hodnoceno 46x)
Tento blog odebírají 4 uživatelé

Two Gentlemen je lifestyle blog o životě moderního gentlemana. Prostřednictvím našeho webu dáváme čtenářům nejen rady do života, ale také inspiraci. Sdílíme své zkušenosti a zkoušíme nové věci. Stále se rozvíjíme a učíme, ale rozhodně máme co nabídnout.

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Sako je nepostradatelnou součástí pánského šatníku a já už delší dobu toužil po ...

Určitě to znáte. Sedíte spokojeně doma, unaven z práce po náročném týdnu a přemý...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Poslední přidané články

Town & Country, GQ či Esquire. Magazíny, jejichž editorem byl pánský módní guru G. Bruce Boyer. Jedná se o jednoho z nejcitovanějšího spisovatele, co se pánské módy týče. Sepsal novodobou bibli klasické módy s názvem ELEGANCE, A Guide to Quality in Menswear. Existuje několik pravidel, kterými bychom se měli ve světě módy řídit. Toto je deset přikázání pánské módy podle G. Bruce Boyera.

Jistě mi dáte za pravdu, že dnešní doba se může zdát velmi urychlená a do jisté míry i zjednodušená. S dnešní technikou lze zjistit, kdy nám jede autobus z druhé strany republiky, aniž bychom tam fyzicky byli a podobně. V době ještě bez internetu se to zjišťovalo obtížněji, ale také to šlo. Nelpíme na té technice až moc? Co kdyby se porouchala, jsme schopní se bez ní obejít? Zde máte výčet dovedností, které podle The Gentleman’s Journal i nás na rozdíl od naší generace prarodiče s přehledem ovládají.

Po recenzi kožené cestovní tašky od Astute Prague si dnes ukážeme dva další kousky této značky – peněženku a opasek.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 5

Výborně zpracovaný web týkající se neotřelého tématu! Pevně věřím, že nadále bude jenom vzkvétat. Příjemné čtení nejen pro muže, ale i pro ženy. ;)

Hodnotil/a: 5

Super blog! Určitě stojí za to číst! Není moc blogů, kteří by psali muži, takže tohle opravdu stojí za to! :D <3

Hodnotil/a: 5

Pokud existuje zaručeně přínosný a zábavný blog (nejen) pro muže, pak je to právě tento! :) Klobouk dolů před perfektní prací!

Hodnotil/a: 5

Tento blog je pro muže jedničkou! :)

Hodnotil/a: 5

Naprosto dokonalý blog :)

Hodnotil/a: 5

Tenhle blog jsem objevila právě díky blogru a rozhodně nelituji, že jsem se na něj kdy podívala. Blog je osobitý, má styl a hlavně je velmi čtivý. Tenhle blog doporučuji úplně všem! :)

Hodnotil/a: 5

Blog, který má styl a smysl. Mám pocit, že tento blog budu teď propagovat na všech sociálních sítích, aby se někteří chlapi probrali. :) Kdyby alespoň část mužů četla tento blog, máme tu gentlemenů radost pohledět.

Hodnotil/a: 5

Kluci a pánové, čtěte tenhle blog a já vám zaručuju, že jestli si z něj alespoň špetičku odnesete, my dámy to oceníme. :)

Hodnotil/a: N/A

Proč jsou blogy a weby "pro chlapy" vždycky tak zábavné a inspirující pro holky? :D Nevím, každopádně, Dva gentlemani jsou moje stálice. ;)

Hodnotil/a: 5

Pěkný a kvalitní blog! :)

Tenhle blog mě baví, přestože je pro chlapy :)

Velice kvalitní čtení, mezi tolika různými blogy jednoznačně vynikáte! :)

Bezvadná věc. Moc sympatický a miloučký blog. Rozhodně všem doporučuji.

Hodnotil/a: N/A

Skvělý blog. Rád ho čte i přítel :).

Hodnotil/a: N/A

Budu se těšit na to, jak budeme vypadat za 10 let. Velmi dobře zvolená cesta.

Pěkně, přehledně a kvalitně vytvořený blog. Dávám mu pět hvězdiček za originalitu a zvolená témata.

Hodnotil/a: 5

Za mňa je toto veľmi netradičný blog, lebo keď už muž bloguje, tak väčšinou o technike a toto je také iné. Na nete je plno stránok o tom, ako sa má správať žena, ale je len veľmi málo stránok takto určených pre mužov. Snáď toto teda bude mať osoh a bude nám tu dospievať čoraz viac gentlemanských Slovákov a Čechov. :D Navyše na podobné články som ani nikde nenarazila, mnohé z tých, čo som prečítala, sú poučné. :)

Hodnotil/a: 5

Blog, který přináší zase něco jiného, než přehršle kosmetických produktů, které jsou blogosféře momentálně tak populární :) Myslím, že tak originálnímu blogu, poutavému designu a zajímavým článkům se nedá přidělit jiné hodnocení než 5. :)

Hodnotil/a: 5

Dokonalost!! Škoda, že nejsem chlap. I manžel si skvěle početl, a to blogy skoro nesleduje. :D Prý se toho i hodně naučí.

Škoda, že nejsem chlap. Už teď si, vždy pro pročtení jejich blogu, mám chuť vzít sako a stát se pravým gentlemanem :D

Hodnotil/a: 5

Moc povedený blog, který má hlavu a patu. Nezapadne do typických škatulek. Určitě ho doporučuju zařadit do čtenářského repertoáru.

Hodnotil/a: 5

Gentlemanů je jako šafránu, proto si ráda počtu, jak vidí různé věci i mužská část blogerského světa! Oblíbenec měsíce... :-)

Hodnotil/a: 5

Skvělý nápad na tématický blog, gentlemanů není nikdy dost :-)

Hodnotil/a: 5

Velmi pěkný, minimalistický design a zajímavé čtení pro pány, ale v některých článcích nejen pro ně! :) Je inspirativní přečíst si něco o ženach nebo vztazích z mužského pohledu! :)

Hodnotil/a: N/A

Konečně nějaký kloudný blog pro chlapy! :) Čtivé a dobré rady, které by si chlapi měli vzít do palice! :) Super...

Hodnotil/a: 5

Články z TwoGentleman se moc dobře čtou. Na blog jsem náhodou před pár měsíci a vždy se ráda vracím, přestože je blog tematicky spíše pro muže. Člověk ale musí poznat nepřítele, no ne? :-) Akorát mě trochu podporují v takovém jemném „snobismu," ale to jistě není na škodu. :-)