Two Gentlemen

Hodnocení blogu: 4.8 (hodnoceno 46x)

Two Gentlemen je lifestyle blog o životě moderního gentlemana. Prostřednictvím našeho webu dáváme čtenářům nejen rady do života, ale také inspiraci. Sdílíme své zkušenosti a zkoušíme nové věci. Stále se rozvíjíme a učíme, ale rozhodně máme co nabídnout.

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Sako je nepostradatelnou součástí pánského šatníku a já už delší dobu toužil po ...

Určitě to znáte. Sedíte spokojeně doma, unaven z práce po náročném týdnu a přemý...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 5

Výborně zpracovaný web týkající se neotřelého tématu! Pevně věřím, že nadále bude jenom vzkvétat. Příjemné čtení nejen pro muže, ale i pro ženy. ;)

Hodnotil/a: 5

Super blog! Určitě stojí za to číst! Není moc blogů, kteří by psali muži, takže tohle opravdu stojí za to! :D <3

Hodnotil/a: 5

Pokud existuje zaručeně přínosný a zábavný blog (nejen) pro muže, pak je to právě tento! :) Klobouk dolů před perfektní prací!

Hodnotil/a: 5

Tento blog je pro muže jedničkou! :)

Hodnotil/a: 5

Naprosto dokonalý blog :)

Hodnotil/a: 5

Tenhle blog jsem objevila právě díky blogru a rozhodně nelituji, že jsem se na něj kdy podívala. Blog je osobitý, má styl a hlavně je velmi čtivý. Tenhle blog doporučuji úplně všem! :)

Hodnotil/a: 5

Blog, který má styl a smysl. Mám pocit, že tento blog budu teď propagovat na všech sociálních sítích, aby se někteří chlapi probrali. :) Kdyby alespoň část mužů četla tento blog, máme tu gentlemenů radost pohledět.

Hodnotil/a: 5

Kluci a pánové, čtěte tenhle blog a já vám zaručuju, že jestli si z něj alespoň špetičku odnesete, my dámy to oceníme. :)

Hodnotil/a: N/A

Proč jsou blogy a weby "pro chlapy" vždycky tak zábavné a inspirující pro holky? :D Nevím, každopádně, Dva gentlemani jsou moje stálice. ;)

Hodnotil/a: 5

Pěkný a kvalitní blog! :)

Tenhle blog mě baví, přestože je pro chlapy :)

Velice kvalitní čtení, mezi tolika různými blogy jednoznačně vynikáte! :)

Bezvadná věc. Moc sympatický a miloučký blog. Rozhodně všem doporučuji.

Hodnotil/a: N/A

Skvělý blog. Rád ho čte i přítel :).

Hodnotil/a: N/A

Budu se těšit na to, jak budeme vypadat za 10 let. Velmi dobře zvolená cesta.

Pěkně, přehledně a kvalitně vytvořený blog. Dávám mu pět hvězdiček za originalitu a zvolená témata.

Hodnotil/a: 5

Za mňa je toto veľmi netradičný blog, lebo keď už muž bloguje, tak väčšinou o technike a toto je také iné. Na nete je plno stránok o tom, ako sa má správať žena, ale je len veľmi málo stránok takto určených pre mužov. Snáď toto teda bude mať osoh a bude nám tu dospievať čoraz viac gentlemanských Slovákov a Čechov. :D Navyše na podobné články som ani nikde nenarazila, mnohé z tých, čo som prečítala, sú poučné. :)

Hodnotil/a: 5

Blog, který přináší zase něco jiného, než přehršle kosmetických produktů, které jsou blogosféře momentálně tak populární :) Myslím, že tak originálnímu blogu, poutavému designu a zajímavým článkům se nedá přidělit jiné hodnocení než 5. :)

Hodnotil/a: 5

Dokonalost!! Škoda, že nejsem chlap. I manžel si skvěle početl, a to blogy skoro nesleduje. :D Prý se toho i hodně naučí.

Škoda, že nejsem chlap. Už teď si, vždy pro pročtení jejich blogu, mám chuť vzít sako a stát se pravým gentlemanem :D

Hodnotil/a: 5

Moc povedený blog, který má hlavu a patu. Nezapadne do typických škatulek. Určitě ho doporučuju zařadit do čtenářského repertoáru.

Hodnotil/a: 5

Gentlemanů je jako šafránu, proto si ráda počtu, jak vidí různé věci i mužská část blogerského světa! Oblíbenec měsíce... :-)

Hodnotil/a: 5

Skvělý nápad na tématický blog, gentlemanů není nikdy dost :-)

Hodnotil/a: 5

Velmi pěkný, minimalistický design a zajímavé čtení pro pány, ale v některých článcích nejen pro ně! :) Je inspirativní přečíst si něco o ženach nebo vztazích z mužského pohledu! :)

Hodnotil/a: N/A

Konečně nějaký kloudný blog pro chlapy! :) Čtivé a dobré rady, které by si chlapi měli vzít do palice! :) Super...

Hodnotil/a: 5

Články z TwoGentleman se moc dobře čtou. Na blog jsem náhodou před pár měsíci a vždy se ráda vracím, přestože je blog tematicky spíše pro muže. Člověk ale musí poznat nepřítele, no ne? :-) Akorát mě trochu podporují v takovém jemném „snobismu," ale to jistě není na škodu. :-)