TICHÝ ODPOR

Hodnocení blogu: 4.3 (hodnoceno 8x)

Příběhy, zážitky ze života, cestování, názory a recenze, fotografování, výtvarná tvorba a mnoho dalšího. Články na tomto blogu jsou výplodem mého bujarého mladistvého fantazírování, pošetilého snění o budoucnosti i současnosti a především slouží jako sděl

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

A co všechno jste za listopad stihli vy?...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3 4

Poslední přidané články

Aneb další z ukázek mé amatérské novinařiny.

Recenze na žhavou novinku Dvůr mlhy a hněvu od bestsellerové autorky Sarah J. Maasové!

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Pěkný blog. Našla jsem si tam více článku co mě zaujali a to se teď poslední dobou nestává. Ráda se na něj určitě vrátím.

Hodnotil/a: 5

Článková všehochuť mě trošku mate, stejně tak jako design, jinak ale musím pochválit. Články jsou dobře napsané, poutavé, je vidět, že autorku baví, co dělá a baví ji o tom i psát. Určitě musím ocenit jako fellow fantazačku. Keep it up, ráda uvidím další recenze na filmy, seriály anime, knížky a cokoliv geekovského!

Myslím si, že Tichý odpor vyčnívá z řady obvyklých blogů. Je sice klasicky knižní, ale zároveň obsahuje trochu ode všeho, takže si vybere opravdu každý. Autorka se navíc nebojí prezentovat své názory a s každým článkem si dá skutečně práci. A navíc miluju nový jeho design! :)

Zaujímavý blog, páči sa mi vlastná tvorba a tá odvaha, s akou ju publikuje autorka. Nová séria rád pre začínajúcich spisovateľov je veľmi dobrý nápad a už sa teším na konkrétne a užitočné rady! Stránka ako po dizajnovej stránke pôsobí pomerne pochmúrne a v kombinácii s názvom a hlavným obrázkom vo mne spôsobuje, že mám pocit, že čítam blog nejakého punkového rebela z Nemecka, a pritom tá tvorba tak nevyznieva. No a meniť mi kurzor - to u mňa vždycky bude mínusom :) Tak ak sa sem chystáte, pozor na prútik namiesto šípky. Summa summarum je to ale zaujímavý a príjemný blog na spestrenie nedeľného večera!