TICHÝ ODPOR

Hodnocení blogu: 4.3 (hodnoceno 10x)

Příběhy, zážitky ze života, cestování, názory a recenze, fotografování, výtvarná tvorba a mnoho dalšího. Články na tomto blogu jsou výplodem mého bujarého mladistvého fantazírování, pošetilého snění o budoucnosti i současnosti.

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7

Poslední přidané články

A co byste svému mladšímu já vzkázali vy?

Když jsem se pouštěla do fantasy anime o pronásledované princezně a dračích bojovnících, v první řadě jsem ho brala jako oddechovou záležitost, u níž se dá dobře vypnout a nenásilně procvičit angličtina s japonštinou. Jaké však bylo moje překvapení, když jsem zjistila, jak moc jsem se v hloubce Akatsuki no Yona spletla! Každé vyprávění by ale mělo začít od začátku.

Prvním krokem v boji proti literárnímu vzduchoprázdnu je beze sporu předejít tomu, aby nějaké vzduchoprázdno vůbec vzniklo. Což se mnohem snáze řekne, než udělá, jak mi jistě mnozí dají za pravdu. Nicméně když už se vám jednou povede první krok přeskočit, není nic jednoduššího než pokračovat hned tím druhým - tudíž snahou vzniklé vzduchoprázdno alespoň částečně zredukovat a zaplnit. A tak světlo blogu spatřila i tahle povídka...

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Pěkný blog. Našla jsem si tam více článku co mě zaujali a to se teď poslední dobou nestává. Ráda se na něj určitě vrátím.

Hodnotil/a: 5

Článková všehochuť mě trošku mate, stejně tak jako design, jinak ale musím pochválit. Články jsou dobře napsané, poutavé, je vidět, že autorku baví, co dělá a baví ji o tom i psát. Určitě musím ocenit jako fellow fantazačku. Keep it up, ráda uvidím další recenze na filmy, seriály anime, knížky a cokoliv geekovského!

Myslím si, že Tichý odpor vyčnívá z řady obvyklých blogů. Je sice klasicky knižní, ale zároveň obsahuje trochu ode všeho, takže si vybere opravdu každý. Autorka se navíc nebojí prezentovat své názory a s každým článkem si dá skutečně práci. A navíc miluju nový jeho design! :)

Zaujímavý blog, páči sa mi vlastná tvorba a tá odvaha, s akou ju publikuje autorka. Nová séria rád pre začínajúcich spisovateľov je veľmi dobrý nápad a už sa teším na konkrétne a užitočné rady! Stránka ako po dizajnovej stránke pôsobí pomerne pochmúrne a v kombinácii s názvom a hlavným obrázkom vo mne spôsobuje, že mám pocit, že čítam blog nejakého punkového rebela z Nemecka, a pritom tá tvorba tak nevyznieva. No a meniť mi kurzor - to u mňa vždycky bude mínusom :) Tak ak sa sem chystáte, pozor na prútik namiesto šípky. Summa summarum je to ale zaujímavý a príjemný blog na spestrenie nedeľného večera!