Tereza Kráčmarová | Blogr.cz

Tereza Kráčmarová

Hodnocení blogu: 4.5 (hodnoceno 27x)

Kdo je to ta Tereza Kráčmarová, že je po ní pojmenovaný blog? No přece jedna mladá slečna mající sen stát se novinářkou nebo fotografkou. Na jejím blogu najdete vše; tipy na focení, cestování (zejména Berlín) a nebo i názory na vše, co ji potká.

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Být součástí českého národa s sebou přináší řadu povinností a zásad. Česká povah...

Nedělám to často, že bych se dívala na televizi. Bude to asi tím, že tento nástr...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2

Poslední přidané články

Nestalo se mi snad ještě, že by mě dojala příroda, ale vše je jednou poprvé. Rozhlížela jsem se, mlha hrála všemi barvami, mezi ní a mraky prosvítal pozdněodpolední oranžový kotouč. Všude okolo mě mlha a chlad, který mi klepal na ramena. Připadala jsem si jako na konci světa...

Začít fotit lidi, to není žádná věda. Chce to trénink, bez něj se nic nenaučíte. Jak ale sehnat první odvážlivce a co si s nimi vlastně počít? Můj článek by vám mohl pomoci najít na tyto otázky odpovědi.

Včera se měl na obloze objevit nejjasnější Měsíc za posledních pár let. Navíc jsem měla mnoho povinností, od kterých jsem potřebovala utéct. A proto jsem sedla do auta, vzala mámu a foťák a vyrazila za město. Známý mi půjčil kabelovou spoušť, a tak jsem mohla jít do expozičních časů, které se pohybují v řádu minut.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: N/A

Jeden z těch kvalitnějších blogů. Autorce záleží na kvalitě článků, design blogu je přehledný, nic neruší při čtení. Vždycky si moc ráda přečtu nový článek od Terky :)

Hodnotil/a: 5

Blog, kde najdete nejenom super fotky a tipy na focení, ale i zajímavé názory! Vzhled blogu, styl psaní i obsah - všechno je super. Za mě rozhodně jeden z blogů, za který jsem vděčná, a na který stojí za to se vracet! :)

Hodnotil/a: 5

Rád bych ještě doplnil, že fotky patří k tomu nejlepšímu co jsem zatím měl možnost na nějakém blogu vidět. Články velice zajímavé a stojí za to se sem vracet! :)

Hodnotil/a: 5

Hodně zajímavý a pěkný blog. :)

Hodnotil/a: 5

Líbí se mi nevšednost tohoto blogu, který nejede uplně v mainstreamu a přesto je hodně zajímavej :)

Hodnotil/a: 5

Sleduji již delší dobu...blog s vlastním názorem, který světu podává s humoremmému srdci blízkému! :)

Zajímavý a přehledný blog. Velmi mě upoutaly rozhovory a články ze života. Líbí :)

Hodnotil/a: 5

Zajímavý blog s pěkným designem a krásnými fotografiemi. Zajímavé články věnující se zálibám autorky i aktualitám ve společnosti :)

Hodnotil/a: 5

Hodně zajímavý a rozmanitý blog, po přečtení několika článků jsem hned musel dát odběr :)

Hodnotil/a: 5

Pěkný blog :-)

Blog je přehledný a dobře se v něm čtou články. Doporučuji :)

Blog sleduji už dlouho a moc ráda se na něj vracím :).

Moc ráda prohlížím na blogu fotky, ale blog není jen o fotkách, najdete zde i spoustu jiných článků, stojí za to se na něj podívat :)

Hodnotil/a: 5

Moc milý a výjimečný blog. Často mě na něm nějaký článek zaujme. :) iva

Hodnotil/a: 5

Nejen fotografie, ale i články na různá témata... V kombinaci s čtivým stylem psaní celkem vražedná kombinace! :D Jednoduše skvělý blog, jeden z mých opravdu oblíbených - můžu jen doporučit :)

Hodnotil/a: N/A

zajímavý a inspirativní blog

Osobnitý a jedinečný podtón, naozaj skvelý mix irónie, (konštruktívnej) kritiky a zaujímavých tém. Podobný mix som ešte asi na blogoch neobjavila (určite nie od ženy). Preklikala som hneď niekoľko článkov, a naozaj skvele sa čítaš!

Hodnotil/a: 5

Velmi čtivý blog mladé slečny o všem možném :-) Moc se mi líbí články i fotografie, rád se vracím :-)

Hodnotil/a: 5

Ahoj, vítej na Blogru! :-) Jako fotograf-umělec-amatér jsem prolítnul pár tvých článků o focení a jsou moc prima. Zajímavé a pěkné fotky. :)