Poslední Panna

Hodnocení blogu: 4.4 (hodnoceno 6x)

Navždy sama, navždy hladová. Blog dvacetileté panny.

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

dyž vloni začal osmý rok mé docházky na gymnázium, ve strachu, že na mě nezbudou...

Pak jsem škubla. Na polštáři zbyl oslintaný otisk mých zubů a můj bolestný křik ...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1

Poslední přidané články

Jaké tedy bylo mé překvapení, když jsem čekala, že dodrží laťku, kterou nastavil minule, ale Kapustňák vytáhl z ledničky půlku kuřete, postavil ji kuchyňskou linku, u které jsem stála, a řekl: "Můžeš si to obrat, nechal jsem ti prsa." (To beztak udělal jenom proto, že chtěl vidět moje prsa.) Na moje prosby se uráčil dát kuře ohřát v mikrovlnce, položit ho na stůl a přilít kečup. "Mám tu těstoviny, ale ty se mi dělat nechce," oznámil mi a na moje další naléhání vyndal maxibalení rýžových chlebíčků.

Pak jsem škubla. Na polštáři zbyl oslintaný otisk mých zubů a můj bolestný křik způsobil, že na mě bytná přes dveře hystericky křičela, co se mi stalo, protože se vyděsila, že jsem se vážně zranila. Snažila jsem se znít vyrovnaně a příjemně, protože kvůli sebepoškozování by mě taky mohli odvézt na psychiatrii.

Jsem prostě staromódní, ale správném vychování mi záleží. Přestože jsem silná emancipovaná žena, myslím, že pomoct dívce do kabátu je moc hezké gesto, kterého se mi ale zatím nedostalo. V poslední době jsem pár rande absolvovala, ani jeden z dotyčných mi nepomohl do kabátu (a ne, nebylo to v létě) a byť pár vědělo, že je slušné nechat dívku vejít do dveří jako první, některým to bylo spíše úplně jedno a do dveří se hrnuli tak rychle, jako by za nimi rozdávali pivo zdarma. Aneb Poslední Panna a etiketa (ne na lahvi vína, byť o té bych mohla psát také).

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 5

Ačkoliv je výše uvedeno, že se jedná o blog pro ženy, ani jsem nemusel v sobě tu ženu probudit, abych se dobře od srdce zasmál :)

Hodnotil/a: 5

Na tento blog jsem narazila před pár dny a směju se ještě teď. Doporučuju!