Pinky v Knihách

Hodnocení blogu: 4.6 (hodnoceno 13x)

Vítám Vás na svém blogu, který bude věnován především knihám - a to hlavně recenzím. Budu ráda, když zde naleznete i inspiraci pro Vaše čtení. Ať se Vám u mne líbí :-)

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Píše se rok 2177 a lidstvo nemá žádné morální zábrany. Hlavním uměleckým směrem ...

Louisa Clarková je sedmadvacetiletá slečna, která žije v malebném městečku Stort...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3

Poslední přidané články

Píše se rok 2575 a dvě soupeřící megakorporace bojují o moc a s ní také o vzdálenou planetu. Víc než planeta je to hlavně ledem pokrytý kus skály někde na konci vesmíru, který nese název Kerenza....

Ebenezer Skruž je lakomý obchodník v letech. Jeho jediným zájmem je hlavně hromadění peněz a Vánoce jsou pro něj jen dalším zbytečným dnem, který kromě utrácení vůbec nic nepřinese. ..

Mary Shelley Blacková je nadaná šestnáctiletá dívka se zápalem pro vědu, která žije pouze se svým otcem. Její matka zemřela ihned po jejím narození. Odteď se má všechno změnit...

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Velmi přínosný blog, který velmi ráda sleduji :-). Jen tak dál.

Hodnotil/a: 5

Blog, který navštěvuji moc ráda :)

Hodnotil/a: 5

Pěkný blog a jde vidět, že se autorka při recenzích opravdu snaží napsat recenzi kvalitně a neodbýt ji 5 řádky, jak se dá občas nalézt někde jinde :)

Hodnotil/a: N/A

Už je to nějaká doba, co jsem blog objevila, a divila jsem se, že nepřibývají nové články-a já nedala odběr, dnes napraveno. Knižní blog s recenzemi, knižními přírůstky ... Ráda články o knihách komentuji, ráda se o knihách bavím, a tady na blogu nacházím takové, které mě baví. Pokud hledáte tip na čtení, nebo vás také baví psát komentáře ke knižním článkům, na blog určitě koukněte :)

Hodnotil/a: 5

super, jen tak dále! :)

Hodnotil/a: 5

Vždy dobré tipy na čtení :-)