Pinky v Knihách

Hodnocení blogu: 4.6 (hodnoceno 16x)

Vítám Vás na svém blogu, který bude věnován především knihám - a to hlavně recenzím. Budu ráda, když zde naleznete i inspiraci pro Vaše čtení. Ať se Vám u mne líbí :-)

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Píše se rok 2177 a lidstvo nemá žádné morální zábrany. Hlavním uměleckým směrem ...

Louisa Clarková je sedmadvacetiletá slečna, která žije v malebném městečku Stort...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3

Poslední přidané články

Lidé jsou schopni téměř všeho. Anne a Marco jsou mladí manželé, kteří mají šestiměsíční miminko. Jejich vztah prochází další zkouškou, Anne totiž trápí poporodní deprese a manžel ji už moc nezajímá, hlavní je přeci malá Cora.

Píše se rok 2575 a dvě soupeřící megakorporace bojují o moc a s ní také o vzdálenou planetu. Víc než planeta je to hlavně ledem pokrytý kus skály někde na konci vesmíru, který nese název Kerenza....

Ebenezer Skruž je lakomý obchodník v letech. Jeho jediným zájmem je hlavně hromadění peněz a Vánoce jsou pro něj jen dalším zbytečným dnem, který kromě utrácení vůbec nic nepřinese. ..

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Chodím pravidelně si číst tento blog :) Moc mě baví :)

Hodnotil/a: 5

Dneska jsem na tenhle blog narazila a byla jsem příjemně překvapená. Knižních blogů jsou mraky a velká část z nich se zabývá knížkami pro... no, řekněme nenáročné čtenáře a napsat o knížce něco kloudného je často nad blogerovy síly. Tohle ale ten případ není, takže jestli si chcete počíst o knížkách od někoho, kdo si do nich nechodí jenom prohlížet obrázky, alou sem! :)

Hodnotil/a: 5

Moc pěkný knižní blog, ráda se tam vracím. :)

Velmi přínosný blog, který velmi ráda sleduji :-). Jen tak dál.

Hodnotil/a: 5

Blog, který navštěvuji moc ráda :)

Hodnotil/a: 5

Pěkný blog a jde vidět, že se autorka při recenzích opravdu snaží napsat recenzi kvalitně a neodbýt ji 5 řádky, jak se dá občas nalézt někde jinde :)

Hodnotil/a: N/A

Už je to nějaká doba, co jsem blog objevila, a divila jsem se, že nepřibývají nové články-a já nedala odběr, dnes napraveno. Knižní blog s recenzemi, knižními přírůstky ... Ráda články o knihách komentuji, ráda se o knihách bavím, a tady na blogu nacházím takové, které mě baví. Pokud hledáte tip na čtení, nebo vás také baví psát komentáře ke knižním článkům, na blog určitě koukněte :)

Hodnotil/a: 5

super, jen tak dále! :)