Patrik Gajdoš | Blogr.cz

Patrik Gajdoš

Hodnocení blogu: 4.3 (hodnoceno 10x)

Publikuji články o blogování, copywritingu a tvůrčím psaní. Dělím se i o své zkušenosti z reklamní psychologie. Pokud vás tato témata zajímají, neváhejte a navštivte můj blog.

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

„My nejsme vlastně jenom agregátor blogových příspěvků. My tvoříme blogerskou ko...

Blížící se volby dělí lid na dvě skupiny. První polovina se kvůli nim hádá, druh...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1

Poslední přidané články

„My nejsme vlastně jenom agregátor blogových příspěvků. My tvoříme blogerskou komunitu,“ říká jeden ze zakladatelů webu Blogr.cz Václav Veselka. Jaké bylo pozadí vývoje stránky, která od 1. září dokázala přilákat téměř 400 blogů? A proč je mezi mladými blogery a blogerkami na sociálních sítích tak populární? O tom více v dnešním rozhovoru.

Jak velký důraz přikládáte výběru obrázků a fotek? V článcích a na sociálních sítích? Pokud malý, mějte se na pozoru. Obrázky totiž mají na naše vnímání obrovský vliv a vyplatí se s nimi pracovat opatrně, pokud mají plnit účel. Dnes se s vámi podělím o moje názory, proč jim lidské vnímání přikládá takovou váhu.

Jak se vám líbí váš web? Hádám, že dost na to, abyste ho pustili ven. Řadě lidem se ale líbit nemusí. Protože mohou vidět VELICE odlišnou podobu než vy. Jak je to možné? A co s tím? O tom více v článku.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Blog, ku ktorému sa posledných pár dní stále vraciam. Veľa kvalitného obsahu, ktorý informuje stručne a poriadne. Zrozumiteľné, nápomocné a zaujímavé články, ktoré môžu pomôcť nielen tým, čo to s blogom myslia na smrť vážne :)

Zajímavé články, které jsou dobře napsané. A najdou se i skvělé rady pro všechny! :)

Hodnotil/a: 5

Zajímavé články, kvalitně napsané. Stojí za to vracet se opakovaně.

Hodnotil/a: 5

Tento blog som už párkrát navštívila a budem v tom rada pokračovať. Odporúčam všetkým, ktorí sa chcú dozvedieť čosi viac o blogovaní z trochu odbornejšieho pohľadu. Zaujímavé rady, ktoré môže využiť aj ten, kto má blog ako zárobkovú činnosť, ale aj ten, čo bloguje len vo voľnom čase. Navyše štýl písania autora je zrozumiteľný, takže to musí pochopiť aj laik. :)

Hodnotil/a: 5

Zajímavý blog se spoustou zajímavých informací. Doporučuju přečtení několika článků! :)