Lesoholka

Hodnocení blogu: 4.3 (hodnoceno 4x)

Jsem jen další ze sedmi miliard duší na tomto světě - v podstatě celkem nezajímavá zrzka s hlavou neustále v oblacích, která kdysi věřila tomu, že může být jiná, neobyčejná. Z nějakého nepopsatelného důvodu mi dělá dobře, když můžu sdílet své názory zde

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Pomaličku začíná zima, venku se ochlazuje... Bohužel, nejde jen o počasí. Jaké...

Dnes vám přináším rozhovor se spisovatelkou Jennifer Hillier. Co by autorka děla...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3 4

Poslední přidané články

Co si myslím o novodobém fenoménu "život bez plastů"? Bude ze mě digitální nomád? Přečtěte si o tom, jak se z jedné lesoholky stanou brzy dvě lesoholky a budou spolu v srpnu dobývat Island!

Dám vám jednu dobrou radu: Příště až pojedete do Drážďan, vyhněte se Primarku obloukem! Raději sedněte na autobus a nechte se odvézt asi 20 kilometrů za město do pohádkové vesničky Moritzburg, kde na vás čeká romantický zámeček zasazený do ještě romantičtějšího prostředí rybníčků a lesů.

Doposud jsem nenarazila na cestopis, který by mě zaujal a skutečně po celou dobu čtení bavil. Ladislav Zibura alias princ Ládík dokázal nemožné - jeho kniha 40 dní pěšky do Jeruzaléma mě natolik chytla, že jsem ji zhltla za jeden den a břicho mě od smíchu bude bolet ještě tak dnů pět.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 5

Naprosto skvělí blog :)

Blog již nějakou dobu znám a články se mi zamlouvají. I přes to, že nejsem knihomolka, najdu si i zde články, které mě zaujmou :)

Moc pěkný blog! :)