Lesoholka

Hodnocení blogu: 4.3 (hodnoceno 4x)

Jsem jen další ze sedmi miliard duší na tomto světě - v podstatě celkem nezajímavá zrzka s hlavou neustále v oblacích, která kdysi věřila tomu, že může být jiná, neobyčejná. Z nějakého nepopsatelného důvodu mi dělá dobře, když můžu sdílet své názory zde

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Pomaličku začíná zima, venku se ochlazuje... Bohužel, nejde jen o počasí. Jaké...

Dnes vám přináším rozhovor se spisovatelkou Jennifer Hillier. Co by autorka děla...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3

Poslední přidané články

Doposud jsem nenarazila na cestopis, který by mě zaujal a skutečně po celou dobu čtení bavil. Ladislav Zibura alias princ Ládík dokázal nemožné - jeho kniha 40 dní pěšky do Jeruzaléma mě natolik chytla, že jsem ji zhltla za jeden den a břicho mě od smíchu bude bolet ještě tak dnů pět.

Anorexie a bulimie nikomu šťastný život nepřinese. Ale stejně nebezpečná jako tyto poruchy příjmu potravy může být i posedlost zdravým životním stylem. Byla to dlouhá cesta, ale dnes, když se na sebe podívám do zrcadla, vidím holku, co se má ráda. Holku se striemi na bocích, které ji ale nebrání v úsměvu. Holku s malými prsy, nikoliv malými sny...

Je jedno, jestli nám je pět, osmnáct nebo čtyřicet, k pohádkovým příběhům se vždy budeme nostalgicky a s láskou vracet. Příběh Krásky a Zvířete jsem si zamilovala už jako malá, když mi ho rodiče před spaním předčítali. Když jsem se dozvěděla, že CooBoo vydalo knihu s touto tématikou, bylo jasné, že neujde mé pozornosti.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 5

Naprosto skvělí blog :)

Blog již nějakou dobu znám a články se mi zamlouvají. I přes to, že nejsem knihomolka, najdu si i zde články, které mě zaujmou :)

Moc pěkný blog! :)