Ohněm políbená

Hodnocení blogu: 4.3 (hodnoceno 4x)

Malý zrzavý blog plný informací z knižního světa :)

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Pomaličku začíná zima, venku se ochlazuje... Bohužel, nejde jen o počasí. Jaké...

Dnes vám přináším rozhovor se spisovatelkou Jennifer Hillier. Co by autorka děla...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3

Poslední přidané články

Období, kdy si budu zvykat na to, že při psaní data se na konci už nepíše sedmička, ale osmička a neustále to budu psát blbě, je tady. Koneckonců odbytím půlnoci se přece nic víc než to jedno jediné čísílko nezměnilo. Někdo sice může rok 2017 považovat za uzavřenou kapitolu, v mém případě tomu tak ale není. Všechny starosti i radosti z loňského roku se nás drží dál a jen tak se nás kvůli jednomu bezvýznamnému posunutí hodinové ručičky, i přestože bylo provázeno ohňostroji a opileckým veselým, neopustí. V mém případě těch radostí a starostí nebylo málo, rok 2017 na ně byl opravdu bohatý. Hodně jsem se změnila, splnila si pár snů, některé věci oplakala, ujasnila si, kým vlastně jsem.

První pokuta, první vypitá flaška a nejdražší guláš mého života - tak by se dal shrnout náš předvánoční výlet do hlavního města Maďarska. Pokud vás zajímá, jak jsme se nepohodli s maďarským revizorem, jak jsme otvírali flašku o lavičku uprostřed centra a další z našich maďarských dobrodružství, můžete si o nich přečíst na blogu :)

Vídeň

29.10.2017 20:16 | Ohněm políbená

Na blogu si můžete přečíst o naší romantické projížďce ruským kolem při západu Slunce s výhledem na celou Vídeň, nebo o tom, jak jsme si vystáli v dešti frontu a vtrhli zablácení a promočení v pláštěnkách do luxusní kavárny, abychom ochutnali pravý vídeňský sachr.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 5

Naprosto skvělí blog :)

Blog již nějakou dobu znám a články se mi zamlouvají. I přes to, že nejsem knihomolka, najdu si i zde články, které mě zaujmou :)

Moc pěkný blog! :)