Moda pro blogy

Hodnocení blogu: 4.6 (hodnoceno 23x)

Všechno množné okolo vzhledu vašeho blogu - tipy, triky a návody. Občas se objeví i nějaká ta šablona zdarma ke stažení. Zatím vše pouze pro Blogger, ale s Wordpressem už se také učím, tak brzy můžete čekat i články o něm...

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Článků o blogování nikdy nebude dost. Vlastně si myslím, že každý bloger by měl ...

"Pokud máte svůj blog rádi vyšperkovaný a vyparáděný, určitě uvítáte mých několi...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2

Poslední přidané články

Máte plné zuby té ohyzdné šedivé lišty s upozorněním o jakýchsi sušenkách na svém blogu? Já taky. A mám tady návod, podle kterého si můžete upozornění upravit k obrazu svému!

Článků o blogování nikdy nebude dost. Vlastně si myslím, že každý bloger by měl občas takový článek napsat a podělit se s ostatními o svoje poznatky... Tady je mých pět a pět věcí, které by na vašem blogu (ne)měly být.

Návod vhodný pro všechny blogery! Věděli jste, že můžete upravit, jak to bude vypadat, když čtenář na vašem blogu označí část textu? Já ano, a v dnešním článku vám povím, jak na to.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 5

Prostě se mi to líbí. Tohle je fakt užitečný blog.

Hodnotil/a: 5

Výborný blog se spoustou skvělých rad a návodů. Hodně jsem se u slečny inspirovala a její články mi mnohokrát pomohly. Vše je srozumitelně napsané a přizpůsobit si svůj blog dokáže díky jejím návodům snad každý. :-) Vřele doporučuji.

Hodnotil/a: 5

Výborné rady, moc ráda čtu )

Hodnotil/a: 4

Super blog, mám tvé články ráda a rozhodně si myslím, že každý, kdo začíná nebo se neorientuje, by si měl tento blog povinně přečíst. Určitě taky bude fajn, když později začneš zveřejňovat i tipy pro blogery na různých jiných platformách- například blog.cz, což je také jedna z známějších platforem.

Hodnotil/a: 5

Velmi šikovné rady, které jsou pro nováčky velkým přínosem! :)

Hodnotil/a: 5

Srozumitelně formulované rady pro začínající bloggery.

Hodnotil/a: 5

Blog plný jasně formulovaných, srozumitelných a užitečných rad, jak vylepšit svůj blog. Něco mi říká, že se sem budu vracet, a to často. :)

Hodnotil/a: 5

Výborný blog, plný užitečných rad. Palec nahoru :)

Hodnotil/a: 5

Takýto blog je dosť potrebný, si myslím, a určite návody na ňom tiež vyskúšam pri tvorbe nového designu. :)

Vynikající blog, který by si měl každý přečíst :)

Hodnotil/a: 5

Tak tohle by měla být povinná četba pro každého začínajícího blogera / blogerku :)

Hodnotil/a: 5

Blog, který má podle mě veliký potenciál :)) Šablony ke stažení, tipy a rady jak vytvořit a personalizovat vlastní design ocení nejenom začátečníci! :)

Hodnotil/a: 5

Skvělý blog. Hodně inspirace a návody i pro méně vzručné blogerky, které se vzhledem blogu začínají.. Takže i pro mě. :D :D

Hodnotil/a: 4

Skvělý blog nejen pro blogery používající blogspot, zajímavé tipy pro každého, super! :)

Super nápad, takýto web! Snáď čoskoro aj pre wordpress takéto triky, hoci veľa toho na bezplatnom účte nenarobím :) Chcela by som však premium, tak uvidíme :)