Michelle B

Hodnocení blogu: 4.6 (hodnoceno 8x)

Blog jedný slečny s foťákem v ruce, která si jde pro svůj sen. Kromě toho miluje jídlo, hudbu, zvířata a horkou čokoládu. Ale o ničem z toho nepíše. A co na blogu najdete? Především fotky, různý tipy a návody a .. No podivte se sami. :)

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

O tom, jak se stydlivá holka bez jakýchkoliv zkušeností dostala tam, kam chtěla....

Pár fotek o tom, jak jsme si domů přivezli novou příšerku. ...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1

Poslední přidané články

...Určitě to znáte, takovej ten shon, do kterýho se občas člověk dostane, a najednou nějak nejde se z něj dostat. Tak přesně to teď postihlo mě. Co mě ale dokázalo aspoň trochu udržet v klidu, bylo jakýkoliv tvoření. Ty svoje špatný nálady jsem se snažila ventilovat tím, že jsem zaměstnávala hlavu a hlavně ruce...

"...Vlastně to ani tak nebyla stage, jako spíš malý retro obýváček. Vy jste seděli na trávě, s pivem v ruce, obklopený podobně naladěnejma lidma. Před váma vám na kytaru brnkal váš oblíbenej zpěvák, kterej ještě před dvěma hodinama stál na tý obrovský stagi a vy jste tam od něj byli třicet metrů daleko. Teď sedí metr před váma a vy si s nim můžete klidně povídat. To je to ONO! :)..."

R A D O S T

16.4.2017 11:29 | Michelle B

Všímáte si někdy, jak snadný je udělat někomu/sobě radost? A jak málo jí člověk rozdává a ještě míň jí přijímá? Je to škoda, protože přesně ten pocit radosti z vás pak neudělá ty zatrpklý morouse, co si se zadkem na gauči stěžujou, jak je ten život na houby. :)) protože život je sranda. Takže mějte radost, že ho máte!

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 5

Pět hvězd si zasloužíš už za bájo článek s tipy na fotobanky! A jak postupně procházím i další články, pořád to je na těch pět, tak si říkám... já jí je dám, dyť to jinak nejde. :D

Hodnotil/a: N/A

Krásný design! Jen škoda, že některé položky v menu nefungují ;)

Fotoblogy jsou moje srdcovka, tento se mi moc líbí. Dávám rozhodně odběr a budu se těšit na nové články a fotky :)

Hodnotil/a: 5

Graficky krásně zpracovaný blog se zajímavými tématy ke čtení :-)

Hodnotil/a: 5

Pěkný, přehledný blog s velkým množstvím dobrého čtení, tipů, rad a hlavně super fotek! Za mě opravdu jeden z těch, které stojí za to navštěvovat pravidelně! :)

Zajímavé návody pro nejen začínající fotografy. Mám jen problém, dostat se k článkům, o autorce a ze života.

Hodnotil/a: 5

Míša a její fotky, kterým se nejen mezi fotografy-blogery hledá konkurence. Každý článek, ať už fotografický nebo ne, mě dokáže zaujmout a ráda se tam vracím.