Kalamita life

Hodnocení blogu: N/A (hodnoceno 0x)

Vítejte na blogu o DIY projektech, šití, fitness, vaření, cestování i jen tak o životě ... prostě o tom, co mě baví ! Budu ráda, pokud se vám tady bude líbit a třeba se v něčem inspirujete.

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Moře, slunce, písek, kamínky, mušličky, dobré jídlo, pohoda a hlavně spoustu vzp...

Další naše cesta z města vede na Divoký západ. Do časů, kdy Vinnetou kámošil s O...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1

Poslední přidané články

Velice jednoduchý a rychlý koláč se švestkami a skořicí ... podzim klepe na dveře... no co naděláš? Tak si alespoň na tomto koláčku pochutnáš!

Další naše cesta z města vede na Divoký západ. Do časů, kdy Vinnetou kámošil s Old Shatterhandem, spory rychle vyřešil soudce a jeho 6-ti členná porota, kdo to neuměl s koltem nebo lasem, jako by nebyl, indiáni se pachtili s lovem bizonů, všechny zachvátila zlatá horečka a ohnivá voda tekla proudem ..... Už vstupem do malého westernového městečka v Boskovicích se ocitnete právě v těch dobách. Je to zážitek pro malé i ty větší.

Moře, slunce, písek, kamínky, mušličky, dobré jídlo, pohoda a hlavně spoustu vzpomínek - dovolená. No jo, je ale konec prázdnin a máme ji už za sebou (já teda tajně doufám, že někam ještě vyrazíme). Letošní byla po delší době u moře a klasicky jsme si přáli, ať tam můžeme zůstat na věky! My se tam teď přeneseme pokaždé, když si jdeme lehnout. Dotáhli jsme si moře do ložnice.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.