Kalamita life

Hodnocení blogu: N/A (hodnoceno 0x)

Vítejte na blogu o DIY projektech, šití, fitness, vaření, cestování i jen tak o životě ... prostě o tom, co mě baví ! Budu ráda, pokud se vám tady bude líbit a třeba se v něčem inspirujete.

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Nadcházející sychravé počasí přímo vybízí k tomu, abyste si doma vyrobili nějako...

Moře, slunce, písek, kamínky, mušličky, dobré jídlo, pohoda a hlavně spoustu vzp...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2

Poslední přidané články

Moc ráda se připojuji do DIY výzvy pro kreativní blogery, která byla vyhlášena na tomto blogu. Předmětem výzvy je vyrobit nějaký dárek... no a protože je to takové, docela aktuální téma, tak i já přispěji svou trochou do mlýna. Navíc si myslím, že vyrobený dárek (a nemusí být vůbec dokonalý) potěší snad víc než ten kupovaný. Pokud se považujete za kreativní blogery, neváhejte a připojte se k výzvě taky. Čím více nápadů, tím lépe!

Dostala jsem nabídku nechat si udělat tričko s vlastním potiskem. O tom, jaký by to měl být potisk jsem neměla úplně jasnou představu. Nejdříve jsem přemýšlela nad nějakým motivačním tričkem/nápisem, ale pak mi to přišlo už trochu ohrané. Nakonec mě, i na popud Ondráše, napadl jiný design.

Nadcházející sychravé počasí přímo vybízí k tomu, abyste si doma vyrobili nějakou pěknou, podzimní dekoraci. Líbí se mi hlavně dekorace z přírodních materiálů. Třeba z toho, který najdete venku při svých podzimních procházkách. Včera bylo v Brně hezky, proto jsem se zastavila při zpáteční cesty z obchodu u komposťáku brněnského arboreta. Dá se tam najít spousta přírodního materiálu k dekoracím. Vylovila jsem zajímavě vypadající, suchou trávu, vínové bobule, chvojí i takové malé šištičky (docela ráda bych věděla, z jakého stromu nebo keře jsou). Hned po příchodu domů jsem z nasbíraných věcí vyrobila tento jednoduchý, podzimní věnec do okna.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.