Kájin blog

Hodnocení blogu: 4.4 (hodnoceno 15x)

Můj blog = mé každodenní postřehy z života. :) Nechybí dávka ironie, nadsázky a vtípků na vlastní adresu.

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Spěchám na vlak, na rameni se mi houpe kabelka, na druhém mám foťák, v ruce nesu...

V úterý jsem se vypravila na dlouhou cestu do Zlína. Vystřídala jsem celkem pět ...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Poslední přidané články

Od první třídy chodím na recitační soutěže. Jsem v nich poměrně úspěšná. Letos jsem se na scénu vrátila po tříleté pauze. Přihlásila jsem se na okresní kolo soutěže Wolkrův Prostějov. Dopadlo to kapku jinak, než jsem čekala...

Nutkáním napsat článek mě svrběly prsty. Mozek ovšem nespolupracoval. Nenapadlo ho žádné vhodné téma. Mělo by to být něco veselého a odlehčeného, říkala jsem si. Požádala jsem o radu muže. ,,Napiš o tom, kam se dá všude stříkat," odpověděl. Navázal tím na naši předchozí konverzaci. Mohu vás uklidnit: nebyla až tak úchylná, jak si možná představujete. Pohoršeně jsem se na něho zašklebila. Pak mě ale napadlo, že by to přece jenom nemuselo být úplně blbé téma. Jsem přece postříkaná každou chvilku, psaní by mi mělo jít samo. A taky, že šlo!

Muž mi dal k narozeninám nádherný dárek: yixingovou konvičku a čajové moře. ,,Aha, takže jsi dostala konvičku a tácek," reagoval kamarád. Tím celý dárek úplně znevážil! Nejedná se totiž o ledajakou konvičku a čajové moře je mnohem víc než hloupý tácek! V dnešním článku vám vysvětlím, o co se jedná a také popíšu, jak jsem se s novou konvičkou skamarádila. Bude to trocha čajová teorie, trocha humoru.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 5

Blog Káji mě moc baví. Články ze života, vtipné, prostě fajn. :)

Hodnotil/a: 5

Články této moc milé slečny mají hlavu a patu a je vidět, že je slečna opravdu chytrá a má hlavu na správném místě! :D <3

Hodnotil/a: 5

Jsem ráda, že jsem na tento blog narazila. Články jsou nápadité, vtipné a moc dobře se čtou. S radostí přidávám do svého skromného čtenářského seznamu :)

Hodnotil/a: 5

Zajímavý a vtipný blog, který zpestří den! :)

Hodnotil/a: 5

Líbí se mi články a pak následné diskuze, Kája mi přijde jako fajn slečna :)

Hodnotil/a: 5

Kájin blog (a vlastně i Káju samotnou) mám ráda. S mnohými názory se ztotožňuji. Líbí se mi, že se "toho" nebojí a píše i o kontroverzních věcech, u kterých ne vždy dostane jen pozitivní ohlasy. A i přesto nachází sílu na komentáře odpovídat :-D.

Hodnotil/a: N/A

Slečna, která má co říct. Jen jednu malou připomínku: zvětšila bych velikost písma u článků :)

Hodnotil/a: 5

U Káji je prostě dobře. Ať napíše cokoliv, je to prímovní a pozitivní - i kdyby psala o veřejných záchodcích. Což koneckonců taky udělala, skočte si to přečíst. Stojí to za to.