Jerry Writer - Spisovatelský blog

Hodnocení blogu: N/A (hodnoceno 0x)

Spisovatelský blog Jerryho Writera o životní filozofii, tvůrčím psaní, literatuře a neobyčejně všedních okamžicích jednoho pisálka.

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Když se dívám na vztahy dnešní doby, upadám do určité skepse. Začínají mě unavov...

INFJ je jeden z osobnostních typů podle MBTI testu (Myers-Briggs Type Indicator)...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1

Poslední přidané články

Život je často ironický, nemyslíte? Především co se týká plánů. Jakmile si v životě začnete něco plánovat, obvykle to tak nevyjde. Život nehraje podle vašich plánů, ale podle vašich přesvědčení. A důvody, proč možná život často nechápeme, nám mohou rozklíčovat některé ironie, které se nám vždy jednou za čas přihodí. Protože to, co se nám děje opakovaně, se nám vždy snaží něco připomenout.

INFJ je jeden z osobnostních typů podle MBTI testu (Myers-Briggs Type Indicator), který si můžete během pár minut vyplnit zdarma na internetu. Podle tohoto testu existuje celkem 16 typů osobností, já zde budu hovořit přirozeně o tom svém. Paradoxně INFJ patří mezi osobnosti, které jsou v populaci zastoupené zhruba v jednom procentu, což o mně může leccos vypovídat. Nejsem člověk, který by nějak přehnaně věřil různým testům na internetu, tento je ale výjimečný v tom, že na mě jednoduše sedí, na rozdíl třeba od mého lvího horoskopu.

Když se dívám na vztahy dnešní doby, upadám do určité skepse. Začínají mě unavovat lidé, kteří mi tvrdí, jak těžké je najít ten správný protějšek pro fungující vztah, a stejně tak mě unavují lidé, kteří tvrdí, že žádný vztah nechtějí, ale přitom jim je v očích vidět akorát zoufalství. Vidím to asi takhle – ne všichni, kdo jsou ve vztahu, jsou zamilovaní, a ne všichni, kdo jsou single, jsou osamělí. Proč je tedy dnešní doba na vztahy tak složitá a proč tolik vztahů nefunguje?

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.