Jerry Writer - Spisovatelský blog | Blogr.cz

Jerry Writer - Spisovatelský blog

Hodnocení blogu: N/A (hodnoceno 0x)

Spisovatelský blog Jerryho Writera o životní filozofii, tvůrčím psaní, literatuře a neobyčejně všedních okamžicích jednoho pisálka.

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Asi už jste někdy slyšeli o čtyřech typech temperamentu, mezi které patří sangvi...

Pokud je nějaká oblast našeho života plná deziluzí, pak jde zpravidla o naši prá...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3

Poslední přidané články

Moje narozeniny mě přinutily přemýšlet o tom, jak člověk stárne, jak se mění jeho představy o tom, co by měl nebo neměl dokázat, jak moc je prospěšný pro společnost a co vlastně v dnešní době znamená ono číslo našich let.

O svém potýkání s depresemi a úzkostmi jsem už něco málo napsal, považuji však za jakousi společenskou odpovědnost uvést některé věci na pravou míru. Řekl bych, že psychické poruchy již dnes nejsou tolik stigmatizovány jako dříve, zejména díky jednoduššímu získávání informací, přesto se často setkávám s otázkami, které vycházejí z neznalosti.

Když se mi zrovna nedaří nic psát, tak se prostě jen změním na filmového a seriálového fanouška. Nebudu zastírat, že filmy a seriály mi jsou nemalou inspirací také při psaní, protože některé z nich jsou scénáristicky natolik zdařilé, že na ně prostě jen tak nelze zapomenout. A taková díla jsou mým vzorem – musí se vrýt do paměti. Dnes vám proto přináším tipy na mé nejoblíbenější seriály, které mě nějak donutily přemýšlet jinak.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.