Hogreta

Hodnocení blogu: 4.7 (hodnoceno 15x)
Tento blog odebírají 3 uživatelé

Blog je především o životě pětadvacetileté Češky ve vietnamské komunitě, o vztahu s cizincem a o Vietnamu. Nicméně zde najdete i mé názory na všechna možná témata, můj deníček a mnoho dalšího :).

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

V určitou dobu ve vztahu přijde fáze, kdy už žena či dívka ví, že kdyby přišla o...

Po dlouhé době přidávám další lekci vietnamštiny, plnou obrázků a videí - věnova...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2

Poslední přidané články

Ve Vietnamu (a podle všeho téměř v celé jihovýchodní Asii) bývá svatební focení jednou z nejdůleitějších příprav na svatbu a probíhá ještě několik měsíců před samotnou svatbou. Jak takové (před)svatební focení probíhá, jak to probíhalo u nás a jak moc je to pro budoucí novomanžele náročné se dozvíte v následujícím článku.

Už je to tak, letím opět do Vietnamu. Neočekávejte proto teď tak měsíc a půl na blogu žádnou aktivitu, nicméně mě můžete sledovat na facebooku: https://www.facebook.com/hogreta/ a instagramu: https://www.instagram.com/petra.hogreta/, kam se budu snažit přispívat pravidelně i z Vietnamu. A hned potom odlétám pracovně do Finska, takže se budu těšit v září!

Dnes bych se chtěla zabývat tím, jaké jsou rozdíly mezi vyjadřováním citů ve vietnamských a českých rodinách, protože je to to, co může spoustu lidí, kteří mezi Vietnamce proniknou, dost překvapit. Doufám, že vám dnešní článek pomůže trochu více pochopit vietnamskou mentalitu a že se třeba dozvíte něco nového.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 5

Četla jsem a dost mě zaujal :) Mohu jen doporučit a dávám plný počet * :)

Hodnotil/a: 5

Hogretin blog je na jednu stranu takový milý deníček, do kterého autorka vkládá kus sebe, což je přesně to, co mám na blozích ráda. Kromě toho (a možná především) čtenáře seznamuje s vietnamskou kulturou. Nemůžu říct, že bych se zrovna o Vietnam nějak extra zajímala, rozhodně informace nevyhledávám cíleně, ale náhodou narazím na nějaký článek, přečtu si ho ráda. V případě článků od Hogrety to platí nejméně trojnásob! Určitě ho všem doporučuji. (Jediný háček vidím v tom, že mi ještě Hogreta neprozradila, jak stíhá tolik koníčků...)

Hodnotil/a: 5

Zajímavý blog, srozumitelně napsané recepty, nem rán jsem dostala odvahu i vyzkoušet. Díky za inspiraci.

Hodnotil/a: 5

Originální blog, navíc o Vietnamu nepíše ani moc blogerů ve světě tak, jako je všude psáno o dalších zemí :) Velmi zajímavé :)

Hodnotil/a: 5

Originální blog, navíc o Vietnamu nepíše ani moc blogerů ve světě tak, jako je všude psáno o dalších zemí :) Velmi zajímavé :)

Hodnotil/a: 5

Vtipný, zajímavý a velmi sympatický blog. Takové si vždy rád přečtu :-)

Hodnotil/a: 5

Sympatický blog a sympatická blogerka - a taky jasný důkaz, že cestovat můžete i bez utracených desetitisíců, stačí chtít. :)

Hodnotil/a: 5

Mám rád cestování a poznávání nových koutů světa. Když k tomu připočtu i ty pěkné fotky, tak nevidím důvod, proč se sem nevrátit :)

Hodnotil/a: 5

Blog, který je plný zajímavých článků na velice zajímavá témata. Z toho důvodu se na něj často velice ráda vracím :)