Hogreta

Hodnocení blogu: 4.7 (hodnoceno 15x)

Blog je především o životě pětadvacetileté Češky ve vietnamské komunitě, o vztahu s cizincem a o Vietnamu. Nicméně zde najdete i mé názory na všechna možná témata, můj deníček a mnoho dalšího :).

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Po dlouhé době přidávám další lekci vietnamštiny, plnou obrázků a videí - věnova...

Dříve či později se vám ve vztahu s Vietnamcem naskytne příležitost navštívit Vi...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2

Poslední přidané články

Mnozí z vás (hlavně ti, kteří můj blog sledují i na facebooku nebo na instagramu) jistě vědí, že jsem letos úspěšně ukončila studium, stala se ze mě "pyšná paní inženýrka" v oboru informatiky a výpočetní techniky a vlastně jsem to zvládla i docela s grácií - se samými jedničkami a tedy s červeným diplomem. A jak jsem se tak prokousávala studiem, pozorovala jsem, jak kolem všechno mění a jak se mění i přístup vyučujících k nám studentům.

Dříve či později se vám ve vztahu s Vietnamcem naskytne příležitost navštívit Vietnam a společně s ním i partnerovu velkou rodinu. Když se váš partner rozhodne vás představit i širší rodině ve Vietnamu, většinou to znamená, že to s vámi myslí opravdu vážně, protože ve Vietnamu většinou není ve zvyku představovat rodině partnery, se kterými neplánujete svatbu a rodinu. Ve článku se s vámi podělím o tipy, co si s sebou do Vietnamu určitě zabalit a co od setkání s rodinou čekat.

Často se mě ptáte, jestli se nepodělím o další vietnamský recept. Dnes jsem se tedy rozhodla sepsat recept na smažené jarní závitky, vietnamsky "nem rán", čti [nem zán], které s maminkou přítele připravuji snad ke všem slavnostnějším příležitostem.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 5

Četla jsem a dost mě zaujal :) Mohu jen doporučit a dávám plný počet * :)

Hodnotil/a: 5

Hogretin blog je na jednu stranu takový milý deníček, do kterého autorka vkládá kus sebe, což je přesně to, co mám na blozích ráda. Kromě toho (a možná především) čtenáře seznamuje s vietnamskou kulturou. Nemůžu říct, že bych se zrovna o Vietnam nějak extra zajímala, rozhodně informace nevyhledávám cíleně, ale náhodou narazím na nějaký článek, přečtu si ho ráda. V případě článků od Hogrety to platí nejméně trojnásob! Určitě ho všem doporučuji. (Jediný háček vidím v tom, že mi ještě Hogreta neprozradila, jak stíhá tolik koníčků...)

Hodnotil/a: 5

Zajímavý blog, srozumitelně napsané recepty, nem rán jsem dostala odvahu i vyzkoušet. Díky za inspiraci.

Hodnotil/a: 5

Originální blog, navíc o Vietnamu nepíše ani moc blogerů ve světě tak, jako je všude psáno o dalších zemí :) Velmi zajímavé :)

Hodnotil/a: 5

Originální blog, navíc o Vietnamu nepíše ani moc blogerů ve světě tak, jako je všude psáno o dalších zemí :) Velmi zajímavé :)

Hodnotil/a: 5

Vtipný, zajímavý a velmi sympatický blog. Takové si vždy rád přečtu :-)

Hodnotil/a: 5

Sympatický blog a sympatická blogerka - a taky jasný důkaz, že cestovat můžete i bez utracených desetitisíců, stačí chtít. :)

Hodnotil/a: 5

Mám rád cestování a poznávání nových koutů světa. Když k tomu připočtu i ty pěkné fotky, tak nevidím důvod, proč se sem nevrátit :)

Hodnotil/a: 5

Blog, který je plný zajímavých článků na velice zajímavá témata. Z toho důvodu se na něj často velice ráda vracím :)