Kriticky s Hankou

Hodnocení blogu: 4.0 (hodnoceno 2x)

Recenze knih, společenské dění, politika, psychologie, historie, sociální tématika, názory a rady jak na blogování a sociální sítě. Zavítej a zhodnoť osobně :)

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Přehlížíte Twitter? Nerozumíte mu? Myslíte si, že Facebook, příp. Instagram, sta...

Jak mi ukradli účet na Instagramu a jak se mi podařilo jej získat zpátky. Tipy, ...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3 4

Poslední přidané články

Americká psychoterapeutka Lilian B. Rubin vždy litovala, že příběhy pacientů, procházejících psychoterapií, byly literárně zpracovány již mnohokrát, ale na „druhou stranu pohovky“ se stále zapomíná. Vybrala tedy několik příběhů ze své terapeutické praxe a vydala knihu Muž s nádherným hlasem. Příběhy z druhé strany pohovky.

Leonardo da Vinci, Raffael Santi, Michelangelo Buonarotti a spousta dalších světově uznávaných výtvarných umělců pocházela ze slunné Itálie. Všichni to byli muži. Kam se poděly všechny talentované italské malířky? Jednou z nich byla i Sofie, dcera uznávaného malíře Barducciho. Podaří se mladé ženě 14. století vzepřít dobovým konvencím?

Objevte záhadu fary v Borley, nejstrašidelnějšího domů v Anglii, se slavným okultistou Harrym Pricem a jeho asistentkou Sárou. Dlouho mě žádná kniha nepohltila tak, jako Lovci duchů od Neila Springa.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 5

Konečně nějaký vyspělejší blog. Skvěle se čte a baví mě! :-)

Hodnotil/a: 5

Super blog! :)