Dragellin kulturní web

Hodnocení blogu: 4.5 (hodnoceno 20x)
Tento blog odebírají 4 uživatelé

Můj malý svět plný knih, filmů, deskových her, cestování a kultury.

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Na knižní pulty brzy přijde čerstvá novinka pod křídly nakladatelství Host. Je j...

Vždy se našli lidé se speciálními sexuálními choutkami, kteří hledali jejich usp...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Poslední přidané články

Někdy nestačí jen číst, ale také předávat druhým své vlastní příběhy. Je jen na vás, jestli píšete nebo s přáteli hrajete role-playing hry, vždy je potřeba rozpracovat si dané prostředí, postavy a podobně. Jelikož i já píši, občas se rozhlédnu po podobných publikacích a právě nyní jsem objevila krásně zpracovanou knihu Naučte se kreslit fantasy a RPG mapy. Pojďme do ní společně nahlédnout a zalistovat v ní.

Neděle byla poslední den veletrhu, na který zoufale čekali všichni, co tam byli již od pátku. Tedy zoufale… Prodejci měli prostáté boty, kupující prázdné peněženky a autoři ztráceli hlasivky od věčného besedování.

V sobotu překvapily u pokladen davy. Táhly se až do nedohledna, nedaly se obejít a když jsem chtěla projít skrz, protože už jsem lístek na celý knižní veletrh měla, lidé na mě koukali nevrle, neuhýbali, tak jsem se snažila scvrknout a protáhnout se.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 5

Náhodou jsem projížděla blogy o knihách a filmech a narazila jsem tady na úžasný Dragellin blog. Opravdu skvělý přehled, který autorka má ve všech těch věcech skvělý pořádek a ví přesně, jaký má názor. :) Tenhle blog jsem rozhodně nenavštívila naposledy! :)

Dragell je inteligentní slečna, která má všeobecný přehled. Tohle všechno je na blogu vidět. Navíc není aktivní jenom na síti, ale ráda přijde na pokec s ostatními blogery do čajky. A kecá se s ní fakt dobře. :-)

Hodnotil/a: 5

Na blog jsem narazila náhodou a musím říct, že se autorce doopravdy povedl, jen tak dále :-)

Hodnotil/a: 5

Krásný design a zajímavé články, které se jen tak nevidí. :)

Veľmi príjemný blog, dobre organizovaný design a aj samotné články sú zaujímavé. Ako knihomoľ môžem najmä chváliť tie knižné. :)

Hodnotil/a: 5

Perfektní design, zajímavé články, dokonale organizované. Člověk hned ví, že se nalézá na blogu, který je na "vyšší příčce". Méně než 5 hvězd by byl hřích!

Blog pôsobí veľmi profesionálne, sekcie prehľadné, oddelené, obsah zaujímavý, spolupráce tiež. :)

Hodnotil/a: 5

Zpracování blogu je moc hezký...práce s obrázky na vysoké úrovni :)

Máš krásný blog a já mám co číst ♥ Ája ♥