Dragellin kulturní web

Hodnocení blogu: 4.4 (hodnoceno 19x)
Tento blog odebírají 4 uživatelé
Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Na knižní pulty brzy přijde čerstvá novinka pod křídly nakladatelství Host. Je j...

Vždy se našli lidé se speciálními sexuálními choutkami, kteří hledali jejich usp...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3 4

Poslední přidané články

Bílé dítě vytvořené díky alchymistovi nejen z krve míšence ovlivní osudy mnoha lidí. Alek a Seregil jej budou chránit, protože je to právě Alekova krev, z které vzešlo. Je to ale správné rozhodnutí?

Na Ostravském knižním veletrhu se na besedním pódiu objevil také Josef Pecinovský se svojí čerstvou knižní sérií Areston. Areston je jakési vězení, které si putuje vesmírem a je tak neopustitelné. Třetí díl vyjde shodně s veletrhem Svět knihy v Praze.

Jaké by to asi bylo, kdyby nastal soumrak civilizace? Odkud nám hrozí největší nebezpečí a dokážeme vůbec zjistit, že se něco děje, než bude pozdě? Tentokrát soutěžíme o knihu Soumrak civilizace, která se s touto otázkou poprala svým vlastním způsobem.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 5

Náhodou jsem projížděla blogy o knihách a filmech a narazila jsem tady na úžasný Dragellin blog. Opravdu skvělý přehled, který autorka má ve všech těch věcech skvělý pořádek a ví přesně, jaký má názor. :) Tenhle blog jsem rozhodně nenavštívila naposledy! :)

Dragell je inteligentní slečna, která má všeobecný přehled. Tohle všechno je na blogu vidět. Navíc není aktivní jenom na síti, ale ráda přijde na pokec s ostatními blogery do čajky. A kecá se s ní fakt dobře. :-)

Hodnotil/a: 5

Na blog jsem narazila náhodou a musím říct, že se autorce doopravdy povedl, jen tak dále :-)

Hodnotil/a: 5

Krásný design a zajímavé články, které se jen tak nevidí. :)

Veľmi príjemný blog, dobre organizovaný design a aj samotné články sú zaujímavé. Ako knihomoľ môžem najmä chváliť tie knižné. :)

Hodnotil/a: 5

Perfektní design, zajímavé články, dokonale organizované. Člověk hned ví, že se nalézá na blogu, který je na "vyšší příčce". Méně než 5 hvězd by byl hřích!

Blog pôsobí veľmi profesionálne, sekcie prehľadné, oddelené, obsah zaujímavý, spolupráce tiež. :)

Hodnotil/a: 5

Zpracování blogu je moc hezký...práce s obrázky na vysoké úrovni :)

Máš krásný blog a já mám co číst ♥ Ája ♥