Dragellin kulturní web

Hodnocení blogu: 4.4 (hodnoceno 19x)
Tento blog odebírají 4 uživatelé

Můj malý svět plný knih, filmů, deskových her, cestování a kultury.

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Na knižní pulty brzy přijde čerstvá novinka pod křídly nakladatelství Host. Je j...

Vždy se našli lidé se speciálními sexuálními choutkami, kteří hledali jejich usp...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3 4 5

Poslední přidané články

Doma mám nový přírůstek mezi karetními hrami, rozšíření Kontinenty do naší oblíbené hry Evoluce. Pojďme společně nakouknout do krabice ihned po rozbalení, co nové rozšíření přináší.

Všude přetrvává mylná domněnka, že mladí lidé nečtou, jaké bylo ale překvapení, když se minulý rok na podzim objevil zcela nový knižní festival cílící na dospívající čtenáře a díky neočekávaně velkému množství návštěvníků doslova praskal ve švech.

V dubnu vychází spousta české knižní fantastiky a jednou z knih, na které se můžeme těšit, je i Válka zrcadel od Terezy Matouškové. Tu můžete znát kromě knižní tvorby také z literárních dílen, které vede pro všechny malé i velké pisálky. Tak pojďte trochu ochutnat z její nové knihy.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 5

Náhodou jsem projížděla blogy o knihách a filmech a narazila jsem tady na úžasný Dragellin blog. Opravdu skvělý přehled, který autorka má ve všech těch věcech skvělý pořádek a ví přesně, jaký má názor. :) Tenhle blog jsem rozhodně nenavštívila naposledy! :)

Dragell je inteligentní slečna, která má všeobecný přehled. Tohle všechno je na blogu vidět. Navíc není aktivní jenom na síti, ale ráda přijde na pokec s ostatními blogery do čajky. A kecá se s ní fakt dobře. :-)

Hodnotil/a: 5

Na blog jsem narazila náhodou a musím říct, že se autorce doopravdy povedl, jen tak dále :-)

Hodnotil/a: 5

Krásný design a zajímavé články, které se jen tak nevidí. :)

Veľmi príjemný blog, dobre organizovaný design a aj samotné články sú zaujímavé. Ako knihomoľ môžem najmä chváliť tie knižné. :)

Hodnotil/a: 5

Perfektní design, zajímavé články, dokonale organizované. Člověk hned ví, že se nalézá na blogu, který je na "vyšší příčce". Méně než 5 hvězd by byl hřích!

Blog pôsobí veľmi profesionálne, sekcie prehľadné, oddelené, obsah zaujímavý, spolupráce tiež. :)

Hodnotil/a: 5

Zpracování blogu je moc hezký...práce s obrázky na vysoké úrovni :)

Máš krásný blog a já mám co číst ♥ Ája ♥