DIY PROJEKTY | Blogr.cz

DIY PROJEKTY

Hodnocení blogu: 4.5 (hodnoceno 23x)

Blog zaměřený na DIY, malování, tvoření a sem tam i něco ze života.

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

O výrobě kosmetiky - balzámu na rty z kokosového oleje s vitaminem E a růžovým ...

Jednoduché a levné ozdoby z papíru. ...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1

Poslední přidané články

Podruhé jsem se zaměřila na blogování. Můj blog je o DIY, takže tam najdete i tipy, jak to udělat sám, aneb jak z krizí ven. A třeba taky jak zvýšit návštěvnost, pohled do Search Console nebo jestli návštěvy z blogerky.cz a blogr.cz stojí za registraci :)

Jednoduché a levné ozdoby z papíru.

Možná rádi experimentujete a tvoříte. Tentokrát jsou na blogu 3 návody na tisk na látku. Rozhodně doporučuju - třeba těm, co už teď myslí na Vánoce. :)

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: N/A

Moc pěkný blog, už jen ta dýňová polévka, co se mi objevila jako první, vypadá úžasně a jak musí chutnat!

Hodnotil/a: 5

Jen jsem si přečetla první článek, hned jsem klikla na Odebírat blog. Super nápady na DIY věci, které jsou srozumitelné i úplnému levoši, jako jsem já. Už se těším, až si podle tvého článku vyrobím balzám na rty. :)

Úžasný blog plný zajímavých nápadů. A autorka je neuvěřitelně milá :)

Hodnotil/a: N/A

Super blog, nápady se mi moc líbí a určitě některé i využiji.

Hodnotil/a: 5

Moc hezký blog. Sice nejsem úplně cílovka, ale doporučil jsme ho sestře, která je z něj nadšená pro tvorbu s dětmi v družině.

Hodnotil/a: 3.5

Skvělý blog, ráda tvořím a tady je tolik zajímavé inspirace.. :-) Skvělé :-)

Hodnotil/a: 5

Moc pěkný blog, zaujalo mě to jahodové razítko na tričko, už delší dobu chci něco takové vyzkoušet.

Opravdu moc hezký blog! Ráda se sem vracím.

Hodnotil/a: 5

Krásny blog, pamätám si ho ešte v jeho začiatkoch, aj keď nie som úplne pravidelný návštevník. Málo síce tvorím, lebo som chronický odkladač činností, ale rada si podobné návody pozerám. Na tomto blogu sú tie projektíky väčšinou jednoduché, niektoré určite rada skúsim, napríklad ten balzám na pery môže byť dobrý, ale samozrejme ma zaujali aj výtvarné návody. :)

Hodnotil/a: N/A

Na DIY se spíše koukám, než že bych se do něčeho pustil. Ty nejlepší články si ukládám a pak je většinou nerealizuji :D Tento blog je ale výjimkou a už jsem si i pár věcí vyzkoušel. Dávám palec nahoru! :)

Hodnotil/a: 5

Přečetla jsem si zatím jen pár článků, ale musím uznat, že mátě pěkný blog, který dost pomůže v dekoraci bytu a dalších :) Líbí se mi vlastní šablony na zeď a dekorace textilu :)

Hodnotil/a: 5

Protože se snažím o trochu udržitelnější životní styl, chodím na diy projekty často čerpat inspiraci k výrobě domácí kosmetiky i dalších produktů. Určitě doporučuji všem, kterým není ukradený náš svět a také těm, kteří si rádi hrají. :-)

Hodnotil/a: 5

Super!