ČESKÝ TAROT

Hodnocení blogu: N/A (hodnoceno 0x)

Ahoj, jmenuji se Dariya a mým zájmem je duchovno, mystika, magie a historie. Ráda bych Vám představila svůj blog, věnovaný esoterickému zaměření

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Prokletí existuje, stejně jako existuje síla požehnání, které přináší do života ...

Nikolu Teslovi se připisuje tolik objevů technologie, že z toho máme užitek dodn...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1

Poslední přidané články

Karma, Vesmír, Bůh a Výšší zákony nikdy "netrestají" neboť je to pouze reakce na to, co jsme činili. Příčina a následek, akce reakce. Na druhou stranu se né nadarmo říká, Boží mlýny melou pomalu a jistě. Tak, kde tedy je pravda a jak tedy funguje karma.

Nikolu Teslovi se připisuje tolik objevů technologie, že z toho máme užitek dodnes. Není překvapením, že se Tesla zahloubal i do světa létání a možného použití antigravitace. Tesla plánoval postavit létající talíř s pohonem bez přidané vnější energie a rozhodl se zkonstruovat diskovitý kondenzátor, dostatečně velký, aby talíř zvedl a umožnil mu letět. Někteří badatelé v Evropě oznámili, že Tesla tajně postavil a testoval řízené antigravitační létající stroje.

Prokletí existuje, stejně jako existuje síla požehnání, které přináší do života lidí dobro, které jim pouhý člověk nemůže dát. Ve stejném smyslu prokletí přivádí do života člověka zlo, a to s odvoláním na říši zla. Smutnou realitou je, že ten, kdo své srdce otevírá zlu, sám jím je zasažen... Podle zkušeností exorcistů právě prokletí v rodině má velkou sílu. Zrušit jeho účinky lze tzv. modlitbou za rozvázání (rozvázání negativní vazby, která se prokletím vytvořila, mocí Boží - nejvyšší energií Universa - a zrušením jejích negativních důsledků).

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.