BEAUTY TALK

Hodnocení blogu: N/A (hodnoceno 0x)

Pokud se zajímáte o kosmetiku a DIY, právě jste nalezli místo, kde si o těchto tématech můžete hodně přečíst! Neváhejte proto navštívit můj blog, kde si můžete přečíst řadu recenzí, zkusit se mnou něco vyrobit, kouknout se na nějaké tipy, inspirovat se, n

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Tuto neděli bude řeč o konturovací paletě od Freedom Makeup. Jak jistě víte, v n...

Organizace kosmetiky byla vždycky tou otázkou, která byla pro mě ohledně kosmeti...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3

Poslední přidané články

Jako každou neděli si můžete na mém blogu přečíst kosmetickou recenzi, která bude tentokrát zaměřena na poměrně známý pudr od české značky Dermacol. Určitě jste o něm už slyšely, jedná se o Invisible Fixing Powder, který naleznete téměř v každé drogerii v naší republice. Nikdy mě to k němu extra netáhlo, pak jsem si ale řekla, že by byl hřích nevyzkoušet tento kousek při honbě za dokonalým pudrem - takže, tady jsme!

Jak jsem vám slíbila už minulý týden, dneska tu máme další halloweenské líčení! Tentokrát jsem se inspirovala hvězdným nebem/vesmírem, no ať už v tom vidíte cokoli, je to asi jedno. Bohužel mi to na fotkách nepřijde tak pěkné, jako v reálu, ale garantuji, že pokud to zkusíte vytáhnout na nějakou halloweenskou party, sklidíte s tím úspěch!

Krásné odpoledne! Pro dnešek jsem si pro vás připravila článek o mých podzimních oblíbencích! V podzimní náladě a "módu" jsem už skoro od začátku září, letos nastala "zima" dost brzy a já jsem na to lezavé pochmurné počasí hrozně citlivá. Když nepočítám pár hezkých dnů babího léta, počasí mě svádí k používání podzimních barev a vůní, jak uvidíte níže v článku. Taky na vás ta nálada přišla jako na mě už brzy a vy už jste si tak rychle stihli najít podzimní favority? ;)

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.