BEAUTY TALK

Hodnocení blogu: N/A (hodnoceno 0x)

Pokud se zajímáte o kosmetiku a DIY, právě jste nalezli místo, kde si o těchto tématech můžete hodně přečíst! Neváhejte proto navštívit můj blog, kde si můžete přečíst řadu recenzí, zkusit se mnou něco vyrobit, kouknout se na nějaké tipy, inspirovat se, n

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Tuto neděli bude řeč o konturovací paletě od Freedom Makeup. Jak jistě víte, v n...

Už dlouho jsme si nezrecenzovaly žádný krém, teď vás ale čeká na toto téma rovno...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1

Poslední přidané články

Určitě jste už slyšely o poměrně čerstvé novince v našich drogeriích. Samozřejmě jenom v našich, protože v zahraničí mají tento korektor už několik let. Jedná se, jak jinak, o tento slavný korektor s houbičkovým aplikátorem od Maybelline, který vychvalují snad všechny zahraniční blogerky. Hodně se mluví o tom, že naše evropská verze je horší, a že vlastně není tak supr čupr, jak slýcháváme od youtube gurus. Co si o tom myslím já?

Nedělní recenze jsem se čas od času (prostě jak to budu stíhat) rozhodla prokládat různě orientovanými, spíše odlehčenými články. Dneska jsem si pro vás připravila klasiku Co nosím v kosmetické taštičce, kterou osobně moc ráda čtu a prohlížím. PS: Pokud budete mít nějaký nápad nebo přání, o čem byste si rádi ve středečních článcích přečetli, neváhejte mi napsat buď tady, na mail nebo na jakoukoli jinou sociální síť kde mě můžete najít (viz postranní menu na blogu)!

Už dlouho jsme si nezrecenzovaly žádný krém, teď vás ale čeká na toto téma rovnou několik článků! Nejprve se podělím o úplně nejčerstvější dojmy o této dvojce od značky Ziaja Med z řady s vitamínem C, do měsíce ale bude i zapadlý článek, který jsem pro vás připravila už před nějakou dobou, o sadě Daily Energizing Set od Clarins, takže se určitě máte na co těšit! :)

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.