Adelidea - Cesta k přirozenosti

Hodnocení blogu: 4.5 (hodnoceno 27x)

Blog o přirozeném zdraví, lásce ke zvířatům a k cestování.

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Jste znudění, otrávení, máte spoustu úkolů před sebou ale místo toho zabíjíte ča...

Jednoduchých spojením prstů můžeme vyléčit něco, co se děje v úplně jiné oblasti...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3 4 5 6

Poslední přidané články

Poslední z řeckých zápisků - o vodě, řece Acheronu a ubytování v olivovém ráji ... "Nikdy jsem o vodě takhle nepřemýšlela. Říkala jsem si, že lidi, kteří žijí v zemích bez čisté pitné vody a nemají ani možnost hygieny to musí mít těžké ... Ale nikdy jsem se nesnažila vžít do té situace. Nikdo z nás si to asi nedokáže představit. Já chytala úzkost jen z toho, že jsme se nemohli slaní od mořské vody jeden den pohodlně osprchovat a spláchnout záchod. Přitom nás majitelé zásobovali balenou vodou na pití a mohli jsme se osprchovat na pláži. Jaké to asi musí být pro lidi, kteří se ani nemohou napít, když mají žízeň? Natož tak aby měli vody, kterou by se mohli umýt. Je to děsivá představa. Je děsivé, jak vodou plýtváme a vůbec si to neuvědomujeme. A taky jak ji bereme jako samozřejmost, o kterou nikdy nepřijdeme. Jenže voda mizí ... Voda vysychá, lidí na světě je čím dál víc, zatímco vody ubývá. "

Pokračování cestovatelského deníku z Řecka - Želvy, komáři, Pražáci a jiná zvířena ... :D Úterý večer. Procházíme uličkami Pargy směrem k přístavu. Kolem nás z ničeho nic projde paní se slovy a šíleným pražským přízvukem "Vy stéé Češi, jóo?"... U řeky Acheron zase Tedík začal očmuchávat pejska, který šel s postarším Řekem na vodítku kolem nás. Chvíli jsme tam tak postávali, když se pán pohřebním tónem zeptal: "Jak je starej?" ... Při přejíždění hor, kdy jsme ani dvě hodiny nepotkali jediné auto, kolem nás prošel pasáček se stádem krav, mrkl na značku auta a řekl: "Zdar" a vrátil pohled ke svému mobilu (...)

Přestože rodinné dovolené podle psychologů, ale i podle našich zkušeností, přinášejí spoustu krizových situací ve vztazích, opět jsme se na dovolenou letos rozhodli vydat. Sedmnáct společných dní, čtyři lidi a jeden pes, jedno auto, asi tak pět tisíc km před námi.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.

Hodnotil/a: 5

Nadchnul mě tvůj článek o motivačním deníku, tak dávám motivačních 5 hvězd. Protože nevím jak tebe, ale jestli mě něco dokáže namotivovat k psaní, tak je to právě pěkné hodnocení nebo milý komentář. Tak ať ti to píše! :)

Hodnotil/a: 5

Pozitivní blog, na který se vyplatí se vracet :)

Hodnotil/a: 5

Velice krásné články :) Tento blog je velice pěkný.

Hodnotil/a: 5

Rozhodně dobrý výběr námětů pro články, témata k zamyšlení.

Hodnotil/a: 4.5

Celkem pěkný design blogu, články zajímavé. :)

Hodnotil/a: 5

Zajímavý a velmi čtivý blog pro čtenáře všech věkových kategorií! :)

Hodnotil/a: 5

Blog je mi blízký svým zaměřením. Zajímavé články, hezký design.

Hodnotil/a: 5

Pěkný blog! A velmi zajímavé recepty, a to nejsem vegetarián :)

Hodnotil/a: 5

Krásný a přehledný design, nádherné fotky a zajímavé články :)

Hodnotil/a: 4

Jednoduchý, minimalistický a přesto příjemný design. Z přehledného rozdělení blogu je hned poznat, o čem píšeš. Obsah článků je fajn, i když nejsem zrovna tento typ - zdravá výživa a vyrovnaný život - po shlédnutí několika stránek jsem určitě alespoň "namotivovaná".

Hodnotil/a: 5

Moc pěkný blog! Zaujal mě design - ten je opravdu skvělý! A láká mě vyzkoušet nějaký z receptů - všechny vypadají zajímavě. :)

Hodnotil/a: 5

Velice pěkný, čistý design, dobrá stylistika a obsah, který má šanci oslovit i nevegetariány.

Není to tedy můj šálek kávy, ale pěkné články a famózní obrázky. Jen ta dál!

Povedený blog s krásnými fotkami a skvělými recepty. Taky musím pochválit články, které se dobře čtou a opět mají dost kvalitních fotek. Paráda :)

Hodnotil/a: 5

Velmi vydařený blog :)

Hodnotil/a: 4

Příjemný blog :) Moc se mi líbí tvoje fotky a recepty. Zaujaly mě brownie sušenky z černých fazolí.

Hodnotil/a: 4

Pěkné fotky, a hezký design. Líbí se mi, že se liší. A recepty ráda vyzkouším.

Krásné fotky!

Najprv ma nezaujal, lebo vegánstvo a vegetariánstvo mi nie sú blízke. ALE Design na jednotku a máš oveľa širší záber tém, než sa na prvý pohľad zdá. Príjmné, poučné, úprimné a osobné. Páči sa mi.

Hodnotil/a: 5

Tenhle blog jsem si zamilovala na první pohled, je mi blízký ve všech zájmech :).