1001 Voyages Gourmands

Hodnocení blogu: N/A (hodnoceno 0x)

Food & Travel Blog jedné vegetariánky žijící v Belgii. Najdete tu nevšední a chutné recepty a něco málo z mých cest.

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Návštěva Istanbulu byla dlouho plánovaná, ale konečně v listopadu se nám podařil...

Chřest patří k jaru. Je to taková svěží zelenina, křupavá a jemná, navíc je chře...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3 4

Poslední přidané články

Vlámská část Belgie se může chlubit několika krásnými městy a nejde jen o profláklé Bruggy. Zrovna takové Antverpy by vám neměly uniknout, pokud byste zemi chtěli více poznat. K tomu, abyste v Antverpách viděli to podstatné, vám bude stačit jeden jediný den a tento článek

Melounovo-pomerančový džem s kardamomem vás nadchne. Kombinace sladkého melounu Charentais, chemicky neošetřeného pomeranče a přidaného kardamomu je naprosto dokonalá a pro mě teprve nedávno poznaná kombinace. V červnu jsem skleničku tohoto džemu přivezla našim na ochutnání a prý hned zmizela – táta se ségrou se o něj mohli přetrhnout. Takže jsem ho nedávno dělala znova, abych jim minulý víkend mohla přivézt další 4 skleničky. :)

Třetí největší město Španělska a hlavní město paelly najdeme na východním pobřeží Iberského poloostrova, jižně od Barcelony. Pokud jste ještě nenavštívili, měli byste to co nejdříve napravit! Kromě dobrého jídla, skvělého počasí, plno památek a kulturního vyžití v sobě Valencie kombinuje majestátnost Madridu a plážovou atmosféru Barcelony. A nejlepší na tom je, že leč je Valencie velice turisticky atraktivní, není (alespoň zatím) tak profláklá jako Barcelona, a v létě tam není zas tak vedro (a v zimě tolik zima) jako v Madridu. Loni jsme se tam podívali v rámci svatby přátel a nezbytný počet dnů na svatbu jsme prodloužili o dny potřebné k prozkoumání města. Teprv teď jsem trochu vytřídila a upravila fotky, a tak je dávám na blog, abych vám přinesla trochu té letní atmosféry. Jste připraveni na virtuální prohlídku města? Tak jdeme, v tomto článku vám ukážu, co vidět a podniknout ve Valencii.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.