1001 Voyages Gourmands

Hodnocení blogu: N/A (hodnoceno 0x)

Food & Travel Blog jedné vegetariánky žijící v Belgii. Najdete tu nevšední a chutné recepty a něco málo z mých cest.

Ohodnoťte:

Nejlépe hodnocené články z blogu

Návštěva Istanbulu byla dlouho plánovaná, ale konečně v listopadu se nám podařil...

Chřest patří k jaru. Je to taková svěží zelenina, křupavá a jemná, navíc je chře...

Články z tohoto blogu

Stránky: 1 2 3 4

Poslední přidané články

Silfra je laguna v národním parku Thingvellir, která je zajímavá tím, že se zde střetávají Severoamerická a Eurasijská tektonická deska. Respektive se zde od sebe ty dva kontinenty oddalují, a to o celé dva centimetry každým rokem! No a vy se můžete pod vodou dostat přímo mezi ně, pokud máte licenci na potápění v suchém obleku, nebo se alespoň podívat pod vodu během šnorchlování.

V první polovině října se mi splnil další sen, a to bylo konečně se podívat na Island! Spolu s bratrancem jsme podnikli týdenní road trip více méně po okruhu ostrova se zastávkami na vybraných místech. Za týden jsme toho stihli dost na to, abych pak celý měsíc poté ještě upravovala fotky.

Tenhle božský cuketový chlebíček s perníkovým kořením je vláčný díky nastrouhané cuketě a rozpadá se na jazyku díky mletým oříškům a jablečné přesnídávce. To vše s minimální dávkou oleje! Navíc perníkové koření mu dodá krásně voňavé aroma. Někdo si možná říká, jak můžu tak vzhlížet k buchtě, do které jsem hodila cuketu, která nijak zvlášť nechutná a už vůbec si ji nedokážete spojit se sladkou chutí. Jenže cuketa v buchtě vůbec není znát a projeví se spíše na vláčné textuře.

Pro komentování a hodnocení je nutné se přihlásit.